x-kom hosting

Brak możliwości instalacji innego systemu niż Vista - Acer

Kamilkadze
utworzono
utworzono

Witam, posiadam laptopa Acer Aspire 5930 z fabrycznym systemem Windows Vista, jednak chciałbym się przesiąść na siódemkę. Problem w tym, że gdy bootuje i pojawia się już niebieskie tło z instalacją, w momencie gdy wyskakuje pierwsze okno z wyborem języka itd. komp się restartuje. Posiadam w domu płytę z oryginalnym win8, sprawdziłem z ciekawości i dzieje się tak samo, a stara płyta z zestawu HP z Vistą idzie normalnie. W biosie sprawdzałem zarówno na IDE i AHCI i jest to samo. Ktoś wie co to może być? Proszę o pomoc.

Sobiepan
komentarz
komentarz

Ja kiedyś na swoim komputerze też z Vista  także nie mogłem wykonać instalacji 7. Udało mi się to dopiero jak zainstalowałem od nowa Vistę a później zaraz 7 :)

do tej pory tego nie ogarniam :D

  • Dobra wypowiedź 1
Kamilkadze
komentarz
komentarz

Dzięki za podpowiedź ale niestety Visty też się nie da zainstalować, instalacja idzie, potem się komp restartuje i przy następnym etapie już wali restarty. Nie wiem co może być przyczyną, przegrzewanie raczej chyba nie bo przeważnie w tych samych momentach się restartuje... Co ciekawe instalacja siódemki nawet się nie włączy a Visty już tak...

Możliwe że to przez to że usunąłem wszystkie partycje w tym recovery? Nie mogę zainstalować żadnego systemu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.