x-kom hosting

Pytanie natury technicznej.

kenpachisc
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam pytanie techniczne. Czy jeśli monitor ma takie wyjścia jak w obrazku, który zamieszczam poniżej, to może bez problemów obsługiwać sygnał cyfrowy i analogowy? Czy może być tak, że niektóre monitory mogą obsługiwać tylko sygnał analogowy, pomimo tego, że mają wyjście DVI-D, takie jak na obrazku?

 

stock-photo-closeup-of-dvi-d-and-d-sub-m

Edytowane przez kenpachisc

bemol911
komentarz
komentarz
7 minut temu, kenpachisc napisał:

Czy jeśli monitor ma takie wyjścia jak w obrazku, którzy zamieszczam poniżej, to może bez problemów obsługiwać sygnał cyfrowy i analogowy?

 

Tak.

 

7 minut temu, kenpachisc napisał:

Czy może być tak, że niektóre monitory mogą obsługiwać tylko sygnał analogowy, pomimo tego, że mają wyjście DVI-D, takie jak na obrazku?

 

Nie może, DVI-D przesyła sygnał tylko w postaci cyfrowej. 

kenpachisc
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pewien problem, bo niestety, ale popsułem monitor i szukam taniego monitora na chwilę, zanim kupię nowy monitor. I mam okazje za 40 zł kupić używany monitor MAG TU953W na którym widać złącze DVI-D, ale na stronie PC Format znalazłem informacje, że ten monitor nie ma cyfrowego złącza DVI.

 

http://www.pcformat.pl/Wiecej-i-lepiej,a,218,strona,3 Miejsce 6

 

A tutaj fotka złączy tego monitora na którym widać złącze DVI-D i teraz sam nie wiem czy nie będzie problemów z obsługą cyfrowego sygnału.

 

QZKMtNa.jpg 

Edytowane przez kenpachisc
bemol911
komentarz
komentarz

Na zdjęciu widać DVI-D, skoro jest to musi obsługiwać sygnał cyfrowy.

  • Dobra wypowiedź 1
kenpachisc
komentarz
komentarz

Ok, dzięki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.