x-kom hosting

Iiyama Wasze doświadczenia z firmą i jej monitorami.

Byun
utworzono
utworzono
Witam.
Jak  wynika z jednego  z moich ostatnich wpisów planuje zakupić monitor. Firma Iiyama zwróciła moją uwagę jeśli chodzi o cenę ich produktów. Jednak nie posiadam kompletnie żadnego doświadczenia z tą firmą i jej produktami. W w sieci natrafiłem na przeróżne opinie żarówo pozytywne i negatywne (standard) . Są to najczęściej stare opinie sprzed 5 lat. Jak to obecnie wygląda ? Czy ktoś z Was użytkuje sprzęt tej firmy i może się wypowiedzieć czy warto kupić monitor tej firmy?
Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Byun napisał:

Jak to obecnie wygląda ?

Tak samo jak wcześniej, NIc tutaj do wyróżnienia nie ma, zależy jaka sztuka się trafi i tyle.

 

Byun
komentarz
komentarz

Unikałbyś tej firmy czy skusiłaby Cię cena??

rekpietja
komentarz
komentarz

Ja miałem przez krótka chwilę ich monitor 27 cali i był ok. Tak jak kolega napisał zależy jak trafisz. Ja wybrałem Della-a. Jestem zadowolony.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Youki
komentarz
komentarz

Dla mnie logo nie ma żadnego znaczenia. 

krzysiuus
komentarz
komentarz

W kwestii monitorów budżetowych wszystko zależy od samej sztuki tak jak pisał Youki więc samą marką bym się nie interesował (jednak na pewno droższe wersje mają lepszą elektronikę wewnątrz) aczkolwiek marka ta daje 30dni gwarancji na martwe piksele a to właśnie w pierwszych tygodniach użytkowania uwidaczniają się wszystkie wady matrycy.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.