x-kom hosting

Używany monitor do 200zł z wysyłką (około 22' i FHD)

Kuba7
utworzono
utworzono

Siema, szukam używanego monitora, moje wymagania to rozdzielczość FHD, rozmiar około 21/22', wejście HDMI lub DVI (będzie podłączony do HD 7770), matowa matryca. Widziałem na allegro pare takich propozycji ale się na tym nie znam. Lubie sie bawić w licytacje i okazyjnie coś kupić, jakiej marki i modelu szukać w tej cenie a czego sie wystrzegać? Będę wdzięczny za linki. 

RagnarPL
komentarz
komentarz

Ja to bym miał na sprzedaż taki monitor: LG 22EA53. Tylko pytanie czy jesteś w stanie dołożyć ze 100 zł, bo chciałbym za niego ze 300 zł z już wliczoną dostawą.

Youki
komentarz
komentarz

Szukaj przy niewielkiej dopłacie Dell p2210f w stanie A. Rozdzielczość 1650x1050 w zupełności pod 22 cale wystarczy

  • Dobra wypowiedź 1
Kuba7
komentarz
komentarz (edytowane)

@RagnarPL, sztywny budżet 200zł niestety, student. 
@Youki, w technikum na takim operowaliśmy, był całkiem spoko, chociaż nie wiem czy konkretnie ten model bo widzę jeszcze inne które wyglądają bardzo podobnie: P2211HT (identyczny, tylko inna rozdzielczość?) Znalazłem jeszcze FUJITSU B22W-6 Spośród LCD jest sporo staroci jak patrzę na allegro, jeszcze jakieś propozycję co do tej kwoty? Będe wtedy mógł zapolować na któryś monitor.

Zalicytuje tego Della.

Edytowane przez Kuba7
  • Dobra wypowiedź 1
tobislawow
komentarz
komentarz

Tak się składa że sprzedaję swojego Samsunga SN BX2335 fullhd 2ms

za 250zł. Jeśli pasuje kontaktuj się 792007953

amso
komentarz
komentarz

P2210 bardzo dobry monitor P2211 to jego naspeca z full hd, ale właśnie wtedy monitor staje się hmm mniejszy :). Tylko je ciężko znaleźć do tej kwoty w sensie do 200 zł bez wad ;/

Kuba7
komentarz
komentarz (edytowane)

@amso, godzinę temu widziałem na OLX P2211 za 200zł, zadzwoniłem troche za późno bo sprzedał ostatni monitor przed tym jak dzwoniłem - https://www.olx.pl/oferta/monitor-dell-p2211-wyprzedaz-stan-jak-nowy-CID99-IDkn5Og.html

 

Znalazłem też w podobnej cenie  P2211 kupionego właśnie w AMSO w Krk ale tylko odbiór osobisty, cena 220zł do negocjacj https://www.olx.pl/oferta/dell-p2211ht-tani-dobry-monitor-22-CID99-IDkk7wy.html Mam 200km do Krakowa, chyba, że ktoś jest z tego miasta i mi pomoże w finalizacji transakcji?

Szukam po OLX ale nic konkretnego nie znajduje, może pare sztuk:
https://www.olx.pl/oferta/monitor-samsung-s22d300ny-CID99-IDkoANS.html

Widzę sporo monitorów od LG w cene poniżej 200zł (FHD i złącze VGA, dużo takich samych monitorów, model E2... coś takiego)

Na P2210 w technikum pracowaliśmy, później dokupili P2211 ale na nim już mniej pracowałem (o ile zawsze w P2210 ramka jest szara a w P2211 czarna to tak było). No i teraz nie wiem czy szukać z FHD czegoś i ewentualnie przjściówkę DVI-VGA czy brać P2210? Od około 8 lat patrzę tylko na laptopowe 15,6 1366x768.

Edytowane przez Kuba7
amso
komentarz
komentarz

W podobnej cenie to tak, ale wspomniałeś sztywny budżet to nie wychylałem się z naszą ofertą :D P2210 lub p2211 polecam LG według mnie będzie gorszy.

  • Dobra wypowiedź 1
Kuba7
komentarz
komentarz

No ale widze, że trzeba będzie delikatnie dołożyć do tych 200 żeby mieć coś dobrego :D 
Myśle jeszcze nad tym BenQ http://allegro.pl/led-22-benq-gl2250-hm-fullhd-sense-eye-a-gw-fv-i6684700380.html i kupienie jakiejś uniwersalnej podstawki, jeżeli jest to w ogóle opłacalne. A monitory Della z serii E? Widzę też w okolicach 200zł takowe 22 calowe z FHD. Jak nie to już nikogo nie męcze i szukam P2210/P2211 :D

amso
komentarz
komentarz

E to uboższe wersje tak samo jak G jest uboższą wersją serii P. Czsto są to drobne zmiany jak brak regulacji góra dół czy brak huba usb :)

  • Dobra wypowiedź 1
Kuba7
komentarz
komentarz

Wiem już wszystko, dziękuję! :)

  • 2 tygodnie później...
Kuba7
komentarz
komentarz

Wiem już wszystko, dziękuję! :)

EDIT: 

Kupiłem okazyjnie BenQ G2222HDL z kompletem przewodów, temat do zamknięcia 

Youki
komentarz
komentarz

Ile dałeś? :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.