x-kom hosting

Jak odłączyć klawiature

Sokolasty98
utworzono
utworzono

Witam. Zalalem klawiature w laptopie i teraz sama coś pisze, więc nawet podłączenie klawiatury na USB nie daje możliwości korzystania z niego. Gdy próbuje odłączyć klawiature w panelu sterowania to da się tylko odinstalować i po koniecznym resecie klawiatura dalej sama pisze. Co zrobić?

krzyhox
komentarz
komentarz

Może pomoże wyłączenie w windowsie aby nie instalował sam sterowników ?

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Jaki to model laptopa?

Jeżeli te objawy nie ustępują nawet po dłuższym czasie po wyschnięciu to trzeba będzie się do niej dostać i przeczyścić. Nie jest to aż tak trudne. Kiedyś sam wymieniłem w Acer uszkodzona klawiaturę na nową.

Sokolasty98
komentarz
komentarz

Lenovo z710, jak wyłączyć te sterowniki

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Jak wyjąć klawiaturę powinno być w instrukcji. Jeżeli jej nie masz to można pobrać stąd, to angielska, bo w polskiej nie ma jak wyjąć klawiaturę.

https://download.lenovo.com/consumer/mobiles_pub/ideapad_z710_hmm.pdf

Z tyłu trzeba odkręcić panel obudowy i pod nim mogą być śrubki od klawiatury, powinny być oznaczone znaczkiem klawiatury. Może tez ich nie być to zależy od modelu.

Nie wiem czy dasz radę ją oczyścić ja miałem trochę inna klawiaturę w laptopie. Możesz zanieść do serwisu jak się obawiasz grzebać w komputerze.

Możesz także bez odkręcania czegokolwiek wyczyścić klawiaturę jak zaleca Lenovo i to ci polecam na pierwszym miejscu.

https://support.lenovo.com/gb/pl/documents/migr-52190

  • Dobra wypowiedź 1
cinomatic
komentarz
komentarz

Poprostu ją rozbierz i odłącz taśmę i po sprawie.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Sokolasty98
komentarz
komentarz

Dałem rade i wymontowałem ;) dzięki 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.