x-kom hosting

[2700] Gry, filmy, internet.

shakk71
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, planuję zakup laptopa do użytku codziennego - co oznacza, że będę go używał w większości do oglądania filmów, nawet pogrania w jakieś miłe tytuły jak GTA V, CS:GO, Rocket League oraz wszelkie MOB'y. Interesuje mnie podświetlana klawiatura, kamerka internetowa, głośniki dobrej jakości, dobrze czytelna matryca najlepiej o wielkości 17 cali , aczkolwiek jeśli będę zmuszony do kupna mniejszego ekranu to jakoś przeboleje :) .
System, który chciałbym aby znajdował się na laptopie w zestawie to każda wersja Windowsa w wersji ósmej i wyżej :) .

Budżet jakim dysponuje to 2700 złotych + maksymalnie jeszcze 50 złotych możliwych do nazbierania w nagłej sytuacji i ani grosza więcej.

Dodam jeszcze na koniec iż chciałbym, aby laptop służył mi przez kolejne ładnych parę lat.

Liczę na dobre propozycję, dziękuje z góry i pozdrawiam :) .

 

Szybki edit - jeśli jest taka opcja to szukam 4-ro rdzeniowca.

Edytowane przez shakk71

Prosaid
komentarz
komentarz

Chcesz 4 rdzeniowy musisz dołożyć np: MSI GL62 i5-6300HQ/8GB/1TB 940MX 2GB FHD -  Matryca FULL HD, mocne zawiasy, sztywność obudowy, prosta stylistyka, możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, bogactwo złączy, przyzwoite osiągi na baterii, brak drain baterii, wygodna klawiatura oraz touchpad

http://www.x-kom.pl/p/338831-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-6300hq-8gb-1tb-940mx-2gb-fhd.html

shakk71
komentarz
komentarz

Acer wygląda przyzwoicie, ale przy MSI się ugina na kolana moim zdaniem. Jednakże z tego co zauważyłem, ten drugi jest bez systemu a ja nie mam wyjścia i muszę znaleźć coś z zainstalowanym systemem. Wątpię bowiem, aby coś takiego ruszyło na XP'ku :P . Nie znalazłoby się coś pokroju pomiędzy tym Acerem, a MSI tyle że z systemem??? Przyznam szczerze co do specyfikacji jestem totalnym laikiem, więc tak jak wcześniej napisałem, potrzebuje tylko tej płynnej pracy w codziennym użytkowaniu i możliwości lekkiej rozrywki.

PS. Jest jakaś stronka z opisami kart graficznych, gdzie będę mógł sprawdzić wydajność danych gier na takim i siakim modelu grafiki?

Youki
komentarz
komentarz
15 minut temu, shakk71 napisał:

Nie znalazłoby się coś pokroju pomiędzy tym Acerem, a MSI tyle że z systemem???

Niestety nie.

Powiedz o jakie gry chodzi to Ci się powie czy zagrasz.

shakk71
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, shakk71 napisał:

[...] tytuły jak GTA V, CS:GO, Rocket League oraz wszelkie MOB'y [...] 

 

MOB'y jako Dota czy League of Legends, możliwe że w rachubę wejdą jeszcze nowsze ściganki.

Youki
komentarz
komentarz

W te spokojnie zagrasz, RL czy GTA tak samo.

Prosaid
komentarz
komentarz

Do takich gier wystarczy GT940m

shakk71
komentarz
komentarz

Czyli Acer się nada w 100% ?

Youki
komentarz
komentarz

No w te gry pograsz, zresztą nic wydajniejszego i opłacalniejszego obecnie w tej cenie nie dostaniesz.

shakk71
komentarz
komentarz

Na koniec jeszcze jedno pytane mam - czy owy model Acera ma podświetlaną klawiaturę? Nie potrafię się nigdzie doszukać takiej informacji

Youki
komentarz
komentarz

Skoro nie piszę to nie ma. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.