x-kom hosting

[PROBLEM] Lenovo nie bootoje po aktualizacji BIOS

DryHD
utworzono
utworzono

Witam,

problem rozpoczął się kiedy nie potrafiłem wejść do BIOSU w Lenovo Z580 (F2 nie działało, pomimo że powinno). Postanowiłem zaaktualizować BIOS ponieważ zauważyłem że jest dostępna nowsza wersja. Zrobiłem wszystko jak należy, resetował się itd. Aż w końcu zobaczyłem przepiękny BIOS, nic w nim nie ruszyłem i zapisałem ustawienia. I teraz jest taka jazda że nie chce się odpalić system, pojawia się tylko takie okno jak w załączniku. Wybierając HDD próbuje coś tam pomielić ale jednak nie daje rady i znów mogę patrzeć na BOOT MENU. Na dysku przez aktualizacją był Win7 Proffesional.

IMAG0729.jpg

Sobiepan
komentarz
komentarz

laptopa kupowałeś z systemem?

DryHD
komentarz
komentarz

Tak, lecz dysk twardy wysiadł i straciłem system i OneKey recovery. Jest postawiony nowy system z płyty.

DryHD
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany, Lenovo Chat pomogło. Gdyby ktoś miał taki problem to mi pomogło zmienienie w BIOS ustawienia Boot Mode na LEGACY.
SOLVED!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.