x-kom hosting

Rozruch systemy, dolozenie pamieci ram.

betek
utworzono
utworzono

dlaczego jak kupilem ram tej samej firmy, z takim samym dimm i pc3 to nie dziala mi komputer po jego wlozeniu? sa 4 sygnaly i nic sie nie dzieje. jedyna roznica to taka, ze na moim ramie pisze: GR1333D364L9/4GDC a na tym co kupilem: GR1333D364L9/4G. jest prawo, ze nie bedzie dzialac? to jakas roznica?

Youki
komentarz
komentarz

A co to za płyta główna, jaki chipset?

betek
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Youki napisał:

A co to za płyta główna, jaki chipset?

Plyta glowna: gigabyte ga-m52lt-d3

cpu: amd phenom x4 3.2ghz

 

moje 2x2gb mam w niebieskim, a ten 4gb wsadzam w biale.

probowalem odpalic na nowej, zmienialem kombinacje wsadzania kosci i dalej to samo, nie uruchamia sie komputer. sa tylko 4 dzwieki z komputera, czarny ekran na monitorze

Youki
komentarz
komentarz

Kupiłeś pamięć jednostronną, pod ten chipset raczej tylko dwustronne są kompatybilne.

betek
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Youki napisał:

Kupiłeś pamięć jednostronną, pod ten chipset raczej tylko dwustronne są kompatybilne.

Czyli jakiej nazwy mam szukac? mozesz podac przykladowa?

Youki
komentarz
komentarz

Musisz szukać kostek z organizacją pracy 256x8 o takich samych parametrach pracy jak obecne. Model bez większego znaczenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.