x-kom hosting

SMART7 by clevo - opinia na temat gamingowych laptopow.

RayBan
utworzono
utworzono

Szukałem opinii i recenzji w internecie ale znalazlem bardzo niewiele ponieważ to nowy odłam na kadłubkach clevo stworzony przez sklep xtreem. Chciałbym poznać kilka ogólnych opinii(kultura pracy, nagrzewanie, wentylacja itp) osób które owe laptopy mają bądź znają kogoś kto je posiada i mógłby sie wypowiedzieć. 

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma zbyt wiele informacji, recenzji odnośnie tych modeli to i ciężko Ci coś więcej powiedzieć.

Tutaj raczej nikogo nie ma, kto ma ten model.

RayBan
komentarz
komentarz

To kiepsko bo przymierzam sie do powazniejszego zakupu i trochę sie obawiam że wtopię...

Youki
komentarz
komentarz

Jak masz czas to trzeba czekać i szukać czy coś się nie pojawia. Szukaj też po modelu kadłubku na zagranicznych forach.

Prosaid
komentarz
komentarz

Mało informacji a jak już jakieś są to sponsorowane :/

RayBan
komentarz
komentarz

Nic nie znajduję. Najwięcej opinii jest na stronie ich sklepu pod produktami a nie wiem na ile są wiarygodne bo wszystkie mocno pozytywne. Zakup planuję na okolice 10 marca. Poruszałem już temat laptopa w ok. 7000 zł odnośnie bebechów ale nie dostalem ostatecznej odpowiedzi. Może moglibyscie zerknac?

Prosaid
komentarz
komentarz

7000 zł to GTX1070

RayBan
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.