x-kom hosting

[2500 zł] Laptop do gier (pójdzie Diablo 3?)

Zviastun
utworzono
utworzono (edytowane)

EDIT: Uaktualnione 3 posty niżej.

 

Witam, planuję zakup taniego laptopa (mam ograniczony budżet ponieważ chcę jeszcze w tym roku kupić porządny komputer do gier itp). Posłużyć ma on do surfowania po internecie, oglądania filmów, a przede wszystkim do tworzenia grafiki 2d (rysowanie i układanie postaci, obrazów tła, przedmiotów itp). To będzie mój pierwszy laptop, wyczytałem, że najlepsza jest matryca matowa. Przydałby się też ekran 15+ cala i rozdzielczość hd. Czy jest szansa na dostanie takiego sprzętu w tej cenie?

Edytowane przez Zviastun
Uaktualnienie

amso
komentarz
komentarz

Do tej kwoty to poleasingowego coś bez problemu znajdziesz. Przykładowo coś takiego: HP 8540w i5-520M 4/500GB 1800M 1600x900  1200 zł z grafiką dodatkową na pewno wystarczy, a jak grafika nie jest potrzeban to do tej kwoty można mieć przykładowo Lenovo T530 z i5-3320/8 gb i 240 ssd w cenie 1530 zł lub Della e6530 również i5 trzeciej generacji.

O T530 możesz poczytać sobie tutaj: http://amso.pl/Prezentujemy-Lenovo-T530-news-pol-1477825114.html

Youki
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Zviastun napisał:

o będzie mój pierwszy laptop, wyczytałem, że najlepsza jest matryca matowa. Przydałby się też ekran 15+ cala i rozdzielczość hd. Czy jest szansa na dostanie takiego sprzętu w tej cenie?

Z nówek to tak średnio, poza tym z systemem ma być czy bez?

Zviastun
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziękuję za odpowiedzi. Może być jak najbardziej bez systemu jeśli wyjdzie taniej. Słyszałem, że Win 10 (wiem, że szpiegowski system ale nie mam zamiaru nic tajnego trzymać na tym laptopie) jest za darmo, więc zainstalowałbym go w ostateczności.

Przepraszam za robienie zamieszania, ale budżet nieco mi się zmienił. Mam do dyspozycji do 2500 zł, ale na laptopie musiałyby chodzić na ładnej grafice Diablo 3 i gry na podobnym poziomie. Chodzi przede wszystkim o grę w kooperacji z drugą osobą, która używałaby innego komputera. Da radę?

Edytowane przez Zviastun
Youki
komentarz
komentarz

Za darmo to była aktualizacja z wcześniejszej wersji, poza tym ta promocja już się zakończyła, a system za darmo nie jest.

 

Przy minimalnej doplacie Acer F5 573G z 8 GB RAM, procesorem I5, systemem oraz układem 940MX. Nic wydajniejszego w tej cenie nie dostaniesz.

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-acer-aspire-f5-573g-574e-czarny

  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

Acer F5-573g to bardzo dobry wybór matryca FULL HD matowa całkiem niezła, procesor 7 generacji, laptop jest dobrze wykonany aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, miejsce na dysk SSD m2 (czyli oba dyski wewnątrz laptopa, system win 10 w cenie, przyzwoite wyniki pracy na baterii.

  • Dobra wypowiedź 1
Zviastun
komentarz
komentarz (edytowane)

Wygląda nieźle, sprawdzałem testy karty graficznej i spisuje się całkiem dobrze. Czy procesor trzyma podobny poziom?

 

(Zamierzam używać na kablu więc bateria to nie problem)

Edytowane przez Zviastun
Youki
komentarz
komentarz

Tak, poza tym nic wydajniejszego z nówek z systemem w tej cenie nie kupisz.

  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

Spokojnie wystarczy czyli trzyma poziom

  • Dobra wypowiedź 1
Zviastun
komentarz
komentarz

Rozumiem. Wielkie dzięki za pomoc, pozostaje tylko rozejrzeć się po sklepach czy gdzieś nie mają nieco lepszej oferty i można kupować.

Pozdrawiam

Zviastun
komentarz
komentarz

Zrobiłem mały przegląd, niestety w RTV Euro AGD nie ma takiego laptopa, a zależy mi żeby kupować tam ze względu na opłacalne raty. W związku z tym zapytanie, czy jeden z tych dwóch laptopów może się nadać zamiast, który lepszy i czy różnica rozdzielczości będzie bardzo zauważalna?

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-e5-575g-589d-i5-6200u-8gb-1tb-gf940mx-w10.bhtml

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-es-15-e5-575g-58y3-i5-7200u-8gb-1tb-w10.bhtml

Dziękuję

Youki
komentarz
komentarz

Tak, mogą być.

  • Dobra wypowiedź 1
Zviastun
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy "nVidia® GeForce 940MX + Intel HD Graphics 520" powinienem rozpatrywać w kategorii czegoś lepszego czy bez Intel HD Graphics 520 byłoby lepiej? Laptop z nieco gorszym procesorem (szóstej generacji zamiast siódmej) posiada właśnie ten dodatek do karty graficznej.

Edytowane przez Zviastun
Youki
komentarz
komentarz

Obydwa laptopy mają układ 940MX oraz zintegrowany układ graficzny Intel HD. Karty przełączają się między sobą w zależności od tego co robisz.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Zviastun
komentarz
komentarz

Dziękuję za odpowiedzi. Laptop jest już w domu, jak się będzie ostatecznie sprawował to wszystko wyjdzie z czasem, ale jestem dobrej myśli.

Temat do zamknięcia.

Prosaid
komentarz
komentarz

Podczas normalnego użytkowania korzysta z integrowanej a jak np grasz to dedykowanej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.