x-kom hosting

[4000] Wydajność i mobilność

h2owiec
utworzono
utworzono

Witam, zamierzam kupić laptop przeznaczony przede wszystkim jako urządzenie wspomagające komputer. Czasami po prostu lubię położyć się i grać w mniej wymagające tytuły na łóżku. Bardzo zależy mi, żeby laptop nie bardzo duży, ponieważ chcę, żeby nie sprawiał mi problemów właśnie w kwestii za dużego rozmiaru. Najbardziej zależy mi na wysokiej prędkości jego działania (ssd). Chciałbym, aby możliwe było bezproblemowe uruchomienie gier pokroju LoL. Najlepiej, jeżeli laptop nie będzie miał zainstalowanego systemu operacyjnego, ponieważ mam jeszcze Windows 7 w wersji BOX. 

Sobiepan
komentarz
komentarz

jaki rozmiar matrycy 15cala czy mniejszy?

h2owiec
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, z tego co do tej pory patrzyłem, że 15 cala to rozmiar maksymalny. Jeżeli znajdzie się kilka laptopów, z bardzo podobną wydajnością, a różnica będzie głównie polegała na rozmiarze matrycy, to pomiędzy 15 a 13, wybiorę tą mniejszą.

Youki
komentarz
komentarz

Pod W7 może być problem ze sterownikami, a z kolei 13 czy 14 cali z sensowną GPU nie dostaniesz.

O jakiej konkretnie gry chodzi?

Prosaid
komentarz
komentarz

ASUS ZenBook UX303UB-12 i5-6200U/12GB/256SSD/Win10 Rose

Jasny i matowy ekran Full HD IPS, lekka i wytrzymała obudowa z aluminium,dobra jakość wykonania, stylistyka premium, dedykowana karta graficzna i wydajny procesor, przejściówki w zestawie, duża liczba złącz, wygodna podświetlana klawiatura. Grafika do gier typu LOL i pokrewnych spokojnie wystarczy.

http://www.x-kom.pl/p/339527-ultrabook-133-asus-zenbook-ux303ub-12-i5-6200u-12gb-256ssd-win10-rose.html

h2owiec
komentarz
komentarz (edytowane)

Stare Wolfensteiny, League of Legends i klasyki z ubiegłej dekady.

 

Wydaje mi się, że mogę zainstalować WIN10 na WIN7 wcześniej aktywowanej siódemce.

Edytowane przez h2owiec
dodanie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.