x-kom hosting

Monitor 144hz do 1500zl

Fazzy94
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam 

Wiem ze takich tematów jest tysiące w internetach ale postanowiłem zapytać ponownie potrzebuje opinii użytkowników/fachowców.

Poszukuje monitora do grania głownie CS GO H1Z1 i gry RPG itp. 

GPU MSI GeForce GTX 960 4GB GDDR5

Budżet 1500 zł

Szukam również  monitora z technologia g-sync

Moje propozycje:

BenQ XL2411

iiyama ProLite GE2488HS (dostępny na allegro za ciekawą sumkę)

Monitory firmy AOC

 

Czekam na wasze opinie propozycje.

 

Edytowane przez Fazzy94

Duffy
komentarz
Fazzy94
komentarz
komentarz

Mogę własnie oglądaczem recenzje tego monitora i powiem szczerze nie wiem czy jest wart swojej cenny. Negatywne oponie na morele i innych stronach tego typu. Poza posiadaniem technologi G-sync to średniak. Ludzie skarzą się na słabe kolory.

Duffy
komentarz
komentarz

Kolory są słabe po wyjęciu z pudełka, po kalibracji są całkiem przyjemne :) mam go osobiście i miałem ochotę go zwrócić właśnie przez kolory, ale po 1 dniu tak przyzwyczaiłem wzrok do 144hz, że oddałem monitor na IPS za ok 1500 zł zamiast tego AOC a kolory sobie skalibrowałem i jest o wiele wiele lepiej, a granie w gry szczególnie strzleanki czy inne to mega przyjemność dla wzorku, wiem, że już nigdy nie wróce do 60hz. 

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie z matrycą 144 Hz i tak na kolory nie ma co patrzeć, bo nic sensownego nie dostaniesz. Taniej masz LG 24GM77D

Fazzy94
komentarz
komentarz

A czy ktoś się wypowie na tema monitorów firmy BenQ ??

Youki
komentarz
komentarz

Chodzi Ci o XL2411Z? Droższy od LG, gorsze pokrycie barw.

Arekt
komentarz
komentarz (edytowane)

del

Edytowane przez Arekt
Fazzy94
komentarz
komentarz

Dobra wiem ze ten monitorek AOC jest caklem całkiem ale martwi mnie ze nie ma technologi  Flicker Free w porównaniu z BenQ. 

Youki
komentarz
komentarz

Przecież i tak masz GPU od nVidii.

 

Fazzy94
komentarz
komentarz
13 minut temu, Youki napisał:

Przecież i tak masz GPU od nVidii.

 

 

No i w czym rzecz bo nie bardzo rozumiem ??

Youki
komentarz
komentarz

Przepraszam, chyba odruchowo przeczytałem to co chciałem przeczytać, czyli FreeSync.

 

Fazzy94
komentarz
komentarz

A co sądzicie o tym modelu BenQ XL2430T w podobnej cenie do AoC ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.