x-kom hosting

Monitor do grafiki [1200 zł]

RagnarPL
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć. Posiadam monitor  Monitor - LG 22EA53 i  Kartę Graficzną - Club 3D R9 280X Royal Quee.

Szukam monitora do 1200 zł. Będzie służył jako główny monitor w edytorze Unreal Engine, więc szukam czegoś większego z przyzwoitą przestrzenią roboczą.

 

Najlepiej coś z 27 cal.

 

Z góry dzięki za pomoc :)

 

Edit.

 

Podoba mi się ten i jestem skłonny dopłacić jeśli warto:

BenQ GW2765HE

Nie mogę go jednak znaleźć w cenie do max 1400 zł.

 

Chciałem jeszcze dopytać czym się różni model BenQ GW2765HE od BenQ GW2765HT.

Edytowane przez RagnarPL

Youki
komentarz
komentarz

HT ma matrycę VA, HE IPS, ale HT nie powinien być już dostępny raczej.

 

  • Dobra wypowiedź 1
RagnarPL
komentarz
komentarz (edytowane)

No ale właśnie HT jest dostępny a HE nie :) 

W specyfikacjach oba te monitory mają matrycę IPS.

Już sam nie wiem jak to jest.

 

Jest jakiś sensowny monitor 27 cali WQHD do max 1400 zł?

Edytowane przez RagnarPL
Youki
komentarz
komentarz

Rok teum 2765HT był na AMVA, potem go nie było a był 2765HE na iPS. To już się tak pomieszało.
Nic w tej cenie z WQHD sensownego nie ma.

  • Dobra wypowiedź 1
RagnarPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmmmm no to co mi zostaje do kwoty 1400 zł albo ile bym musiał jeszcze dozbierać na coś fajnego?

Edytowane przez RagnarPL
Youki
komentarz
komentarz

Koniecznie WQHD?

  • Dobra wypowiedź 1
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

GW2765HT to jest IPS (AHVA), nie mylić z AMVA.

  • Dobra wypowiedź 1
RagnarPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Zależy mi na tym, żebym miał dużo miejsca na monitorze, a nie żeby było stricte WQHD. (duża przestrzeń robocza)

Niestety nie mogę już podnieść mojego budżetu, ponieważ 1400 zł jest już sporo naciągniętą kwotą :D

Chciałbym jeszcze dodać, że nie jestem profesjonalistą w projektowaniu, więc nie potrzeba mi na początek nie wiadomo jak dobrego monitora. Chodzi mi tylko o lepszą widoczność okien edytora poprzez lepsze zagospodarowanie miejsca na monitorze, aby pracowało się lepiej niż na tym moim 22 calowym LG.

Edytowane przez RagnarPL
RagnarPL
komentarz
komentarz (edytowane)

 

Doradzicie coś do 1400 zł?

 

Żeby nie było, że sam nie umiem szukać :)

Podoba mi się ten monitor: Dell P2714H

Czy ktoś może go ocenić?

 

Znalazłem też taki: AOC U2879VF i nie wiem co o nim sądzić, bo wydaje mi się, że jest to trochę zbyt tanio i gdzieś może tkwić haczyk.

 

Edytowane przez RagnarPL
punx
komentarz
komentarz
11 godzin temu, RagnarPL napisał:

Znalazłem też taki: AOC U2879VF i nie wiem co o nim sądzić, bo wydaje mi się, że jest to trochę zbyt tanio i gdzieś może tkwić haczyk.

 

4K na matrycy TN. Ta matryca kompletnie nie nadaje się do grafiki więc omijaj ją z daleka.

Ja bym szukał czegoś na IPS.

Sam amatorsko bawię się w blenderze i ostatnio zaopatrzylem się w 27" FHD. Komfort pracy w porównaniu do 21" zdecydowanie lepszy, a stary monitor wylądował jako dodatkowy.

Samo FHD na 27" nie każdemu przypasuje ale ja jestem zadowolony :)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.