x-kom hosting

Najlepszy laptop do 2800 zł

tomek147852369
utworzono
utworzono

Witam Was. Szukam laptopa do kwoty 2800zł i chodzi mi o to, żeby kupić maksymalnie najlepszy sprzęt za tą kasę. Laptop będzie służył do użytku codziennego plus gra Skyrim. Zależy mi na tym, żebym nie musiał inwestować w sprzęt przez najbliższe lata. Matryca matowa mile widziana, jak również myślałem nad czymś z procesorem i7 oraz dodatkową grafiką i 8 GB RAM. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. 

Youki
komentarz
komentarz

Z systemem czy bez?

tomek147852369
komentarz
komentarz

Z systemem najlepiej win 7 albo 10 

tomek147852369
komentarz
komentarz

Dzięki za propozycję. Ten Acer F5-573g to taki max który można kupić za tę kasę? Nie znajdę nic z procesorem core i7? Czy może nie ma sensu szukać sprzętu z i7? 

Youki
komentarz
komentarz

Nic sensowniejszego w tej cenie nie dostaniesz.

tomek147852369
komentarz
komentarz

Ok, dzięki. Jeśli chodzi o markę ACER, to jak to wygląda w praktyce?... czytałem, że acery nie są za dobre jakościowo i są dosyć awaryjne, chociaż sam nigdy nie miałem styczności z tą marką. 

Youki
komentarz
komentarz

Zależy jaka sztuka się trafi i tyle, zależy też od serii tak samo jak z innymi markami.

 

Youki
komentarz
komentarz

Tylko ta GPU jest znacznie wolniejsza.

 

WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

Dell Inspirion 5567 to też ciekawa propozycja, natomiast wydajniejszy sprzętem w praktyce będzie Acer F5-573g , może nieco gorzej wykonany natomiast generalnie Acery nie należą już do awaryjnych tak jak miło to miejsce kilka lat wstecz.=, o to nie musisz się obawiać. Na plus głównie matowa matryca, aluminiowa obudowa oraz podświetlana klawiatura. W tej cenie trudno o podobny zestaw innych producentów.

Prosaid
komentarz
komentarz

Acer ma również lepsze wyposażenie patrz miejsce na dysk SSD m.2

  • 2 tygodnie później...
tomek147852369
komentarz
komentarz

Dziękuję za pomoc i cenne rady. Pozdrawiam. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.