x-kom hosting

Czarny pasek na górze ekranu

Alandil
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

Posiadam monitor samsung s24f350fhux oraz rx 470 g1. Mój problem polega na tym, że mam mały czarny pasek (ok 2 mm moze troche mniej) na górze ekranu na który nie mogę najechać nawet myszką. Wszystkie opcje monitora jak i sterowników przetrzepałem i nic nie pomaga. Sprawdzałem nawet w BIOSie to występuje. Czy jest to normalne czy może monitor jest uszkodzony a może wystarczy coś przestawić. Jakieś pomysły? Dodam, że w niektórych oknach windowsa czcionka jest jakoś dziwna, jakby mało czytelna pozatym wszystko jest ok.

 

edit;

używam dosc leciwego kabla hdmi

Edytowane przez Alandil

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż jak to wygląda, może tam się po prostu ramka kończy monitora?

Rozdzielczość natywna ustawiona?

Alandil
komentarz
komentarz

wrzucam link do zdjecia z gornego prawego rogu. ustawiona natywna 

https://zapodaj.net/29522b37384ae.jpg.html

Youki
komentarz
komentarz

A ręczne, w OSD monitora możesz regulować położenie?

Dolny pasek jest OK, nie jest przesunięty?

Alandil
komentarz
komentarz

Nie ma takiej opcji w ustawieniach monitora. Dolny pasek wydaje mi się, że jest ok. Problem pojawia się tylko na górze i trochę po prawej tak jak widać.

Youki
komentarz
komentarz

Jak dla mnie raczej tak ma być, na większości monitorów, szczególnie tych tańszych oraz nie jest idealnie do ramki tylko jest jeszcze czarna otoczka.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Alandil
komentarz
komentarz

ok dzięki za info :)

daro76
komentarz
komentarz

jest to ramka monitora nie ma co gdybac

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.