x-kom hosting

Jaki SSD wybrać i czy warto ?

criss20ster
utworzono
utworzono

Witam. Przyłaczam się do autora postu. Też palnuje zakup dysku ssd ale za bardzo nie wiem jaki, gdyż coś słyszałem o złaczu M2 i nie wiem dokłądanie o co to chodzi czy na sata ma działać czy właśnie na m2. jak by mi ktoś wyjaśnił tą różnicę i to wszytsko jeśli chodzi o dysk ssd to byłbym bardzo wdzięczny. Ogólnie chce na tym dysku zainstalować windowsa tak żeby był osobny system dyskowy, który mógłby w miarę szybko się wczytywać. A normalny HDD zostawiłbym na gry , programy filmy itd.

Youki
komentarz
komentarz

Jaką masz płytę główną tak w ogóle?

criss20ster
komentarz
komentarz

AS ROCK B85 Pro4 Intel B85 LGA 1150

Youki
komentarz
komentarz

To o żadnym złącz M.2 nie masz co myśleć.

Do czego PC wykorzystujesz, zwykły, typowy użytek?

criss20ster
komentarz
komentarz

No ale właśnie szukam odpowiedzii o co chodzi z tym złaczem M2 czy to lepsze od sata czy gorsze jesli sate mialbym brac to jaka bo tez jest tego kilka odmain chyba co nie. 

 

Czasami filmy, gry jakies programy internet i cos tam sie jeszcze znajdzie ale głownie na ciska na to pierwsze zestawienie. 

Youki
komentarz
komentarz

Do zwykłego, codziennego użytku w zupełności zwykły dysk na złącze SATA wystarczy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.