x-kom hosting

Xbox one S

sylweksing
utworzono
utworzono

Witam. Zakupilem kilka dni temu Konsole Xbox One S i po podpieciu kabla HDMI do Tv  ciągle pokazuje brak sygnału. Telewizor mam http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-32LE5500-led-tv. Próbowałem różnych sposobów z internetu ale niestety kazdy zawiódł. I teraz mam takie pytania. Czy miał ktoś taki problem i go rozwiązał i czy mozna jakoś sprawdzić czy w TV  gniazda HDMI poprawnie działają. Telewizor ma około 7 lat i być może podczas kupna już wejscia HDMI byly nie sprawne ale tego sie juz nie dowiem bo nigdy  z wejsc HDMI nie korzystałem.Jestem zielony w tych sprawach więc jeżeli czegoś nie napisałem to prosze napisać  to za momencik dopisze ;).

Youki
komentarz
komentarz

A dobrze podłączyłeś?

Xbox ma 2 złącza HDMI, out oraz in. Do Out musisz przewód podłączyć.

semen2
komentarz
komentarz

Sprawdź też kabel HDMI dołączany do zestawu X1. Parę razy zdarzyło nam się na sklepie, że to właśnie z kablem było coś nie halo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.