x-kom hosting

Poszukiwania drugiego monitora do 1000zl

norati
utworzono
utworzono

Witam, 

Jak w temacie poszukuję monitora 24" pod filmy i gry typu rpg. Moj pierwszy monitor to AOC G2460PF. Więc szukam czegoś co będzie uzupelniało braki tego monitora.

Nie potrzebuje 144hz pod gry fps, skoro posiadam je na obecnym monitorze. Jeśli się nie mylę w takim wypadku  najlepszym wyborem byłby monitor na matrycy IPS w technologii LED. Z tym, że zależy mi na tym by monitor nie męczył oczu przy wielogodzinnym użytkowaniu. Oczywiście flicker free i tym podobne oraz obowiązkowo monitor musi byc kompatybilny z VESA 75x75 lub 100x100 gdyż będzie montowany na ruchomym ramieniu oraz wejście display port bym mógł podłączyć go do gpu. 

Co polecacie do 1000 zł (drobne przekroczenie budżetu jest dopuszczalne) 

 

Mój sprzęt : 

Intel i5-6600

MSI GeForce GTX 1070

WINDOWS 10

 

krzysiuus
komentarz
komentarz

NEC E243WMi delikatnie ponad budżet.

Pivot lub standard vesa jak potrzeba.

FullHD, IPS + wejście DP.

Gwarancja 3 lata.

 

http://www.komputronik.pl/product/326972/nec-e243wmi-czarny-.html

 

norati
komentarz
komentarz

Jakieś inne propozycje czy to jedyny monitor który się nada?

A jak wygląda sytuacja gdy mam monitor 144hz i drugi będzie 60hz. Czy będzie to bardzo kolidowało w komfort użytkowaniu? Czy ktoś miał taki zestaw?

Youki
komentarz
komentarz
11 godzin temu, norati napisał:

Czy będzie to bardzo kolidowało w komfort użytkowaniu?

Nie.

 

daro76
komentarz
komentarz

Dell U2414H z swietna matryca IPS oraz Gwarancja NBD Premium Panel 36 miesięcy, ma VESA 100x100 do zamontowania oraz DisplayPort

http://www.x-kom.pl/p/169642-monitor-led-24-269-dell-u2414h.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.