x-kom hosting

[500-700zł] Drukarka

madej21c
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Poszukuję drukarki w budżecie do 500-700 zł. Już dziś muszę ją zamówić, więc sprawa dosyć pilna :D

Oto czego od niej oczekuje:

- mieści się w budżecie

- jest urządzeniem 3w1 (czyli można skanować i kopiować)

- atramentowa, kolorowa

- firmy hp i epson z pewnych przyczyn odpadają

- tanie i łatwo dostępne zamienniki, z którymi nie ma żadnych problemów (poprawnie je wykrywa, nie myli kolorów, nie drukuje np. zdjęcia tylko na zielono)

- mała awaryjność

- mile widziana, choć nieobowiązkowa: obsługa wifi

Czekam na wasze propozycje :) Z góry dziękuję i pozdrawiam.

EDIT:

Zaintrygowały mnie dwie drukarki brothera:

1. http://www.ceneo.pl/29362313

2. http://www.ceneo.pl/34537329

Ale nie mam pojęcia która z nich jest lepsza :D No i może jest coś jeszcze lepszego w tym budżecie? Czekam dalej na propozycje!

 

Edytowane przez madej21c

Tr8025
komentarz
komentarz

Posiadam pierwszą, DCP-J105. Mogę ją spokojnie polecić, drukuje w miarę sprawnie, problemów ze sterownikami nie ma, tusze są tanie (nawet oryginalne) i szeroko dostępne, a i starczają na naprawdę długi czas. Drukarka bardzo dobrze pracuje w sieci, można na niej drukować bez problemu z każdego komputera czy telefonu. Ponadto skanowanie jest ułatwione, bo można nawet nie siadać do PC tylko zeskanować co się chce i z poziomu drukarki wybrać na którym komputerze ma się to zapisać. Minusem może być to, że przed drukowaniem po jakimś czasie (na przykład po godzinnej przerwie) trzeba trochę poczekać, około kilkunastu sekund, aż się nagrzeje. Imo oprogramowanie skanera nieco kuleje, bo nie można przyciąć pojedynczego skanu do wybranych wymiarów przed zapisaniem go na dysk, tak jak na przykład w HP. Jednak da się to przeboleć.

Erniks
komentarz
komentarz

DCP-J105 również polecam, znakomite urządzenie wielofunkcyjne, z atrmentowych to jedne z częściej polecanych. Powyżej już wymieniono obszernie cechy tego urządzenia, dodam tylko, ze eksploatacja przy zamiennikach wychodzi bardzo tanio, są w dodatku łatwo dostępne. Szukaj takich marek jak jetworld, actis, te pierwsze są bodaj po kikanaście zł na dobretonery.pl , jeszcze nawiąże do tych przerw w drukowaniu - fakt, zdarza się tak, że trzeba krótką chwilę poczekać aż się nagrzeje gdy długo się nie drukuje ale to nic strasznego.

daro76
komentarz
komentarz

Tez polecam DCP-J105 bardzo tanio mozna kupic zamienne tunery. Drukuje szybko, jakość wydruków oraz skanów świetna, cicho pracuje

CyfrowyMarcin
komentarz
komentarz

J105 będzie spoko wyborem. Miałem z nią do czynienia w pracy. Szybko drukuje i uzyskuje ładne kolory. Łatwa w obsłudze. Tylko cena jest dość wysoka jak na taki sprzęt.. Tak z czystej ciekawości, po co Ci inwestycja w taki sprzęt? Myślałem, że w zapomniane odchodzi korzystanie z drukarek :D Przy pilniejszych sprawach lepiej pójść do jakiejś drukarni i za grosze wydrukują Ci co potrzebujesz. Na Okrężnej masz fajną drukarnie http://rapidcrafting.com/ Dość tanio sobie liczą. Bierz każdą firmę poza Drukpoint. Za druk kilku arkuszy na nieco grubszym papierze zjechali mnie na 100zł...

Dżony2
komentarz
komentarz

Tak, J105 to będzie b.d. wybór. Natomiast można by rozważyć jeszcze DCP T500W.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.