x-kom hosting

[250] Głośniki do muzyki, gier i filmów.

Adam551
utworzono
utworzono

Witam.

Jakie głośniki polecacie do 250 zł do słuchania muzyki, do grania i oglądania filmów? Głośniki do tego przeznaczenia 2.0 czy 2.1?

szagus
komentarz
komentarz

Ja zdecydowanie polecam 2.0, dla mnie to najlepszy możliwy system do kupienia w takich pieniądzach.

Adam551
komentarz
komentarz (edytowane)

Głośniki 2.0 dają dobry bass? chodzi mi o tych z cen 250.

Edytowane przez Adam551
szagus
komentarz
komentarz

Dobry? Tak, jak na 250zł to przyzwoity.

Na 2.1 na pewno będzie tego basu więcej. Czy lepszego basu? Nie, co najwyżej takiego samego, ale na pewno więcej.

Adam551
komentarz
komentarz

A jakie głośniki 2.0 polecasz w cenie 250?

szagus
komentarz
komentarz

Najlepsze byłyby Edifier R1100, ale kosztują obecnie ~300zł.

 

Microlab B77 - powinieneś się zmieścić.

daro76
komentarz
komentarz

Edifier R1100 polecam w xkom byly ostatnio w promocji

plusy: 
• naturalne tony wysokie oraz średnie,
• precyzyjnie wykonana obudowa
• solidna obudowa z płyty MDF
• 2 pary portów RCA (dwa niezależne kanały)
• dobra dynamika brzmienia
• wystarczająca ilość mocy do domowego użytku
• długie kable w zestawie

 minusy:
• wbudowany kabel zasilania,
• tony niskie wydają się być czasem sztuczne i przytłumione

Adam551
komentarz
komentarz

Genius SP-HF1800A, a co sądzicie o nich? kosztują nieco ponad 250zł, podobno są polecane.

 

 

szagus
komentarz
komentarz

Głośniki całkiem dobre, ale kiedyś kosztowały ok. 200zł - i to była bardziej adekwatna cena do ich możliwości.

Niemniej jednak sprzęt godny polecenia.

Adam551
komentarz
komentarz

Te geniusy mają dobre bassy, bo mi troche zależy na bassie?

 

 

szagus
komentarz
komentarz

Jeżeli bas jest priorytetem i naprawdę Ci na nim zależy to może faktycznie rozważ 2.1. Będzie go tam na pewno więcej, co w Twoim wypadku może się podobać. Głośniki 2.0, te wymienione, mają bas przyzwoitej jakości - dla mnie to oznacza "dobre bassy". Jeżeli zależy Ci na tym, żeby głośniki dawały nacisk na bas, tzn. żeby wyróżniał się on na tle innych dźwięków to lepsze będą 2.1 i tu wybrałbym Microlab FC330.

levvyhb
komentarz
komentarz

Ja też polecę FC330. Sam z nich korzystam i w tej cenie są okei. Wiadomo, nie będzie to świetny, czysty dźwięk, ale na moje ucho, które swoją drogą nie jest w jakimś uchem audiofila, grają przyjemnie. Ja mam bass ustawiony na trochę ponad połowę i grają bardzo przyjemnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.