x-kom hosting

[4000] Laptop do gier, photoshopa, montażu

jedenastka
utworzono
utworzono

Cześć,

zwracam się z prośbą o pomoc, bo przyznaję, że mam dosyć średnie pojęcie o komputerach.

Chcę kupić komputer do gier i do korzystania z programów Adobe(foto, grafika, montaż). Budżet to okolice 4000, choć zdecydowanie bardziej wolałbym zmieścić się w 3500. 

Rozważałem w zasadzie trzy opcje:

1)stacjonarka

2)macbook air z dodatkowym monitorem, ale wtedy musiałbym oddzielnie kupić konsolę do gier

3)jeden z wariantów MSI GL62(też z monitorem), np. http://www.x-kom.pl/p/305814-notebook-laptop-156-msi-gl62-i5-16gb-1tb240ssd-win10x-gtx950m-2gb-fhd.html

 

Skłaniam się ku opcji numer trzy, bo na moje laickie oko wygląda bardzo porządnie. Jakie jest Wasze zdanie? Będę wdzięczny za każdą opinię. 

Youki
komentarz
komentarz

Z systemem czy bez laptop?

Generalnie tutaj musisz szukać coś z I5/I7 HQ, SSD raczej też będzie lepiej samemu dokupić.

jedenastka
komentarz
komentarz

Dzięki za propozycje. 8gb ramu wystarczy przy programach Adobe i grach?

Youki
komentarz
komentarz

Do tego pierwszego dobrze by było wziąć 16 GB nie mniej jednak RAM zawsze można dołożyć, procesora czy GPU już nie wymienisz.

Prosaid
komentarz
komentarz

Będzie to dobry wybór.

St05xd
komentarz
komentarz

Ok supcio

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.