x-kom hosting

Logitech z-623 x2

oranzo
utworzono
utworzono

Witam szykuje się na kupno drugiej pary glośników z-623 i pytanie moje jak podłączyć je do Sound Blaster X-FI Surround 5.1 pro.

 

 

szagus
komentarz
komentarz

To kompletnie bez sensu, ale możesz to zrobić rozgałęziaczem minijack.

oranzo
komentarz
komentarz

Dlaczego bez sensu?

szagus
komentarz
komentarz

Bo będziesz miał dwa osobne zestawy stereo. Lepiej sprzedać te głośniki i kupić jakieś porządne 5.1 np. Genius 5200.

oranzo
komentarz
komentarz
   
   

Przemyśle to ;) Mam jeszcze pytanie, czy stracę przez tą rozgałęziówkę jakość dźwięku/ czy jedna para stereo będzie grała inaczej/ciszej, czy oby dwa zestawy będą grały jak grać powinny.

LogitFix
komentarz
komentarz

Nie stracisz na jakości bo te zestawy same w sobie jakości nie mają.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

oranzo
komentarz
komentarz

@szagus

 

Więc?

szagus
komentarz
komentarz
Cytuj

czy jedna para stereo będzie grała inaczej/ciszej, czy oby dwa zestawy będą grały jak grać powinny.

Powinny grać tak samo, ale rozgałęziacze niskiej jakości mogą powodować różnice.

 

Ale uwierz, w tej cenie naprawdę ciężko o słabsze głośniki. Takie Microlab FC-330 są lepsze niż te. Lepiej sprzedaj to w czorty kup coś porządnego.

oranzo
komentarz
komentarz
Godzinę temu, szagus napisał:

Powinny grać tak samo, ale rozgałęziacze niskiej jakości mogą powodować różnice.

 

Ale uwierz, w tej cenie naprawdę ciężko o słabsze głośniki. Takie Microlab FC-330 są lepsze niż te. Lepiej sprzedaj to w czorty kup coś porządnego.

No ale co z tego jak mocy nie mają ;(

LogitFix
komentarz
komentarz

Te też nie mają mocy, więc w czym problem?

oranzo
komentarz
komentarz (edytowane)

@LogitFix

 

Hmm, to prosił bym o nazwę najmocniejszych głośników 2.1 do 600zł

Powyżej 600zł są Edfidery za 1000zł, to już wolał bym sobie kupić Altusy 200 lub 300.

 

 

   
   
Edytowane przez oranzo
szagus
komentarz
komentarz

A po co Ci ta moc? Jakiekolwiek porządne głośniki za 200-300zł, pogłośnione na maxa, na dobrej karcie dźwiękowej dadzą głośność wystarczającą do normalnego słuchania czy nawet nagłaśniania drobnych imprez (takich na 10-20 osób). Dopóki nie grasz na weselach albo nie organizujesz dyskotek albo nie występujesz na scenie jako muzyk to moc większa niż w tych głośnikach jest zbędna.

LogitFix
komentarz
komentarz

Altusy obojętnie jakie tak samo jak pierdzitechowy nadają się do tarcia chrzanu albo użycia w roli rozpałki w piecu.

Poza tym dostałeś już model głośników.
Mocą na papierze można się podetrzeć.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.