x-kom hosting

Monitor dla graczy z niskim input lagiem

Krit0s
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuje dobrego monitora 60hz (do ok.800 zł, więc nic więcej niestety nie będzie chyba że 75hz) full hd, czy TN czy IPS czy inne to nie za bardzo mnie interesuje, tak samo z kolorami lecz nie mogą być bardzo wyblakłe. Monitora będę używał w małej mierze do filmów i oczywiście dużo do przeglądania internetu lecz najwięcej do grania głównie w fps-y m.in.: cs go, cod, bf, titanfall, battlefront i inne lecz też do RPG czy wyścigówek. Chciałbym by monitor miał niski czas reakcji by nie było smużenia (lub bardzo małe), oczywiście niski input lag do 10 ms wydaje się dobry lecz może być trochę więcej gdyż jakimś prosem nie jestem ale nie chce też monitora za 10 zł. Znalazłem takie monitory jak: BenQ RL2455HM za 800 zł z lagiem podobno 10 ms i Dell P2414H z input lagiem 1 ms (niewiem czy tak niski mi potrzebny ale im niższy tym lepiej :-)) za ok.840 zł lecz ma on podobno niską jakość czerni, mocno nierówne podświetlenie i odstającą dość mocno (jak widziałem) ramkę. Nie wiem który wziąć, a może jakiś spoza tych? Doradzajcie.

Youki
komentarz
komentarz

Jaką masz GPU, Radeon czy nVidia?

Krit0s
komentarz
komentarz

będę budował kompa z nvidią jednak jeśli o to pytasz nie interesuje mnie monitor z g sync gdyż są one drogie. Myślałem też nad benq zowie rl2455

Dodam że podobno AOC i2369Vm też jest dobry :-)

Youki
komentarz
komentarz

Jak szukać coś uniwersalnego to w tej cenie masz AOC i2481fhx na matrycy IPS z przyzwoitym pokryciem barw.

 

Krit0s
komentarz
komentarz

aoc i2481fhx czy fxh?

 

a monitory które podałem?

 

Krit0s
komentarz
komentarz

Trochę i tym z pc i2481fxh czytałem. Dosyć tani ok.600 zł, ładne kolory, input lat na poziomie 4ms, niezauważalne lub brak smużenia i równomierne podświetlenie. Jedyne co może odstraszać to chwiejny monitor (choć mało) i złącza tylko d-sub i 2x hdmi Ale zdecydowałem się na jego kupno. Dziękuję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.