x-kom hosting

Szukam taniego używanego laptopa do gier

St05xd
utworzono
utworzono

Witam zastanawiam się nad kupnem taniego (do 1500zł) używanego laptopa do gier. Tak wiem są licytacje i można tanio wygrać aczkolwiek nie umiem znaleźć takiej w której mój budżet wchodzi w gre. Znalazłem coś takiego ale to po za mój budżet bo chyba cena będzie większa http://allegro.pl/okazja-bcm-laptop-do-gier-asus-rog-g551jw-i7-750gb-i6716482129.html .Proszę o podawanie własnych propozycji. Z góry dzienki.

Prosaid
komentarz
komentarz

Myślę że ponad 2k wyjdzie w tej aukcji

St05xd
komentarz
komentarz

Dziena prosaid szkoda :( bo rodzice nie pożyczą kasy i jeszcze jedno za ile sprzedam taniego używanego asusa z i3 i gt635M 2gb bo niewiem ale myśle że jakoś około 400 złotych.

Youki
komentarz
komentarz

Wszystko sprawne?

Co to konkretnie za Asus, ile RAM, jaki dysk?

St05xd
komentarz
komentarz (edytowane)

Wszystko sprawne 4gb ramu i 2 dyski jeden 500gb i 250gb.Rzecz w tym że nie pamiętam jaki model. Ma windowsa 8 zaktualizowanego do windowsa 10 (oryginalny)

To model asus R500-VJ

Edytowane przez St05xd
Youki
komentarz
komentarz

Z 800 zł dostaniesz

St05xd
komentarz
komentarz

Ok dzienki a znasz się na cenach tabletów ?

Youki
komentarz
komentarz

Jak masz do sprzedania to podaj model, konfiguracje i czy gwarancja jest.

  • 1 miesiąc później...
St05xd
komentarz
komentarz

To tablet CityTab supreme 7,85 używany ale bardzo niewiele przeleżał właściwie rok w szafce i nie wiem za ile go sprzedam może powiesz bo decyduje się na jakieś dobre słuchaweczki do 500zł do csa.

Youki
komentarz
komentarz

100-150 zł max

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.