x-kom hosting

[~1500] monitor do gtx 1070

comoron
utworzono
utworzono

Witam wszystkim
Mam zamiar kupić nowy sprzęt z tą grafiką co w tytule, i z tego co tutaj czytałem i się dowiedziałem mój monitor ( Samsung T24A550 ) nie będzie wykorzystywał pełnego potencjału grafiki.
Gry jakie będę grał to Wiedźmin, Dying Light, jakieś może FPS typu CS. Szukam monitora nie większego niż 24 cale, chyba że jakiś wydłużony (16:9). Wiem że do pierwszych gier monitor 60 Hz, ale chce wykorzystać potencjał grafiki.
Druga sprawa zastanawia mnie jak to jest, że rozdzielczość w moim monitorze jest Full HD a mam możliwość powiększyć ją dwukrotnie, to dzięki karcie graficznej ?

Youki
komentarz
komentarz

Do tej GPU można celować w WQHD, ale to 27 cale, chyba, że nie będzie przeszkadzać Ci to, że drobny tekst będzie wymagać skalowania to masz Dell U2515H.

Z 144 Hz w tej cenie to tylko na matrycy TN niestety.

 

comoron
komentarz
komentarz (edytowane)

A tak porównując te dwa monitory, który lepszy byłby ?
https://www.morele.net/monitor-eizo-ev2450-ev2450-bk-5lat-gwarancji-666566/
https://www.morele.net/monitor-aoc-ag241qx-1060690/
I jakie ma znaczenie ten czas rekacji od czasu odświeżania ? bo czasem widać że czas reakcji jest 4-6 a odświeżanie 144 Hz albo 1 ms i odświeżanie 60 Hz, albo jeszcze inaczej jak propozycja od Ciebie ma 8ms i 60 Hz (choć nie powiem, podoba mi się ten monitor ale nie będzie on ograniczał karty graficznej ?)

Edytowane przez comoron
Youki
komentarz
komentarz
5 godzin temu, comoron napisał:

ale nie będzie on ograniczał karty graficznej ?)

Nie.

Z 27 cali masz jeszcze BenQ GW2765HE z rozdzielczościa WQHD.

 

W tej cenie nic sensownego na matrycy IPS z 144 Hz nie dostaniesz, a na TN to dość kiepskie pokrycie barw, katy widzenia w tej cenie.

 

EV2450 to bardziej multimedialna propozycja, do gier to lepiej wypada FS2434

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.