x-kom hosting

[max 2500] internet,film,muzyka,office

m87
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam ,zamierzam zakupić laptopa na raty bo obecny padł .

Chciałabym żeby nie przekraczał kwoty 2500zł , posiadał system Windows 10 , dysk SDD, ekran 15,6" matowy , laptop bedzie mi służył do przegladania internetu,oglądania filmów,słuchania muzyki i użytkowania programów typu Office itp... (laptop będzie bardzo często na chodzie) Chciałabym żeby mi posłużył te kolejne lata :-) doradzicie jakąś najlepszą opcje za tą kwote? Z gory dziekuje..

Edytowane przez m87

Youki
komentarz
komentarz

Sam SSD wystarczy czy razem z zewnętrznym HDD?

m87
komentarz
komentarz

nie znam się za bardzo.. SSD wystaczy do codziennego użytkowania? Grać nie przewiduje.

Youki
komentarz
komentarz

Chodzi o to czy Ci  samo 120, ewentualnie 240 GB wystarczy na wszystko, system, programy, dane.

 

m87
komentarz
komentarz

fajnie by było 240GB.

m87
komentarz
komentarz

On chyba nie jest dostępny na sklepie z płatnością w ratach..

I słyszałam ze Acery nie są dobre,często sie grzeją.. To prawda?

Youki
komentarz
komentarz

Wszystko zależy od konkretnego modelu, procesora, układu chłodzenia, nie od logo. Ten model nie ma problemów z temperaturami, szczególnie w wersji bez dedykowanej GPU.

 

Prosaid
komentarz
komentarz
12 godzin temu, m87 napisał:

On chyba nie jest dostępny na sklepie z płatnością w ratach..

I słyszałam ze Acery nie są dobre,często sie grzeją.. To prawda?


Są w tym sklepie raty. Zależy od modelu nie od marki

WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

Zależy bardziej od tego gdzie kupisz taki model laptopa, od konkretnego sklepu, w zasadzie już w większości masz opcję kupna na raty. Model Acer E5 575  to bardzo dobra propozycja, ewentualnie Asus R541UV też matową matrycą, dyskiem sdd 240gb i procesorem i5.

m87
komentarz
komentarz

Niestety Acer E5 575 nie jest dostępny w sklepie x-kom,a tam chciałam zakupić. Szkoda bo zależy mi na szybkim zakupie :-(

polecicie jeszcze jakiś ? Najlepiej ze sklepu x-kom , wybaczcie ze tak marudzę ale to pilne dla mnie :-(

Prosaid
komentarz
komentarz

Akurat model z IRIS nie jest dostepny ale są jeszcze inne

m87
komentarz
komentarz

nie mam jak sprawdzić bo mam do dyspozycji jedynie telefon i nie wszystko mi sie otwiera...

Youki
komentarz
komentarz

Może być

m87
komentarz
komentarz

czyli nic specjalnego ?

Youki
komentarz
komentarz

Będzie OK. Na cuda w tej cenie i tak nie ma co liczyć. ;)

Prosaid
komentarz
komentarz

Czy ja wiem nie wiele modelów ma dwa dyski wewnątrz laptopa :)

m87
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Prosaid napisał:

Czy ja wiem nie wiele modelów ma dwa dyski wewnątrz laptopa :)

czyli to byłby dobry wybór ?

Prosaid
komentarz
komentarz

Jak najbardziej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.