x-kom hosting

Nagrywarka tylko CD? Czy DVD też?

Ania1595
utworzono
utworzono

Siemka!

Mam pytanko: Jak mogę sprawdzić czy moja nagrywarka może też nagrywać płyty DVD?

Pozdrawiam

ANIA

snip91
komentarz
komentarz

Podaj model nagrywarki, to ci powiemy ;)

Ania1595
komentarz
komentarz

Tzn. nie wiem dokładnie mogę tylko powiedzieć co pisze na nagrywarce:

"DVD Multi Player,

Compact DISK,

RW Combo"

To co napisałam to jest to co mi pisze na nagrywarce....

Pozdrawiam

ANIA

Foq66
komentarz
komentarz

Nam chodzi o model a nie o funkcje.

Ania1595
komentarz
komentarz

Ja napisałam to co mi pisze na nagrywarce. Nie wiem jaki jest model drukarki.... Jak mi powiecie gdzie mogę to sprawdzić to powiem. Jagby co to pudełka nie mam ani nic w tym stylu....

Jest troszke zielona xD

piku
komentarz
komentarz

Prawym myszy na Mój komputer->Właściwości potem Sprzęt->Menedżer urządzeń i rozwiń na liście Stacje dysków CD-ROM/DVD - tam będzie model podany.

Ania1595
komentarz
komentarz

Dzieki Piku! =*

Jest to SAMSUNG SV4002H

Gość
komentarz
komentarz

To jest dysk twardy a nie nagrywarka. Ale jak na nagrywarce jest napisane:

"DVD Multi Player,

Compact DISK,

RW Combo"

To jest to nagrywarka CD-RW i odtwarzacz DVD bez możliwości nagrywania płyt DVD. Czyli napęd cobpo - połączenie CD-RW i DVD.

Ania1595
komentarz
komentarz

Czyli może ona nagrywać na płytki DVD?

piku
komentarz
komentarz

Jeszcze nie wiemy, bo podałaś nazwę dysku :) Prawdopodobnie jest jak pisze puciek, jest to combo - odtwarza CD/DVD i nagrywa tylko CD. Sądząc po tym dysku to zapewne tak jest jeżeli nic w komputerze nie było wymieniane.

Ania1595
komentarz
komentarz

Czyli moja nagrywarka nie nagrywa DVD tak?

snip91
komentarz
komentarz

Jeśli nie podasz modelu to jednoznacznie stwierdzić tego nie możemy, ale wygląda na to że nie nagrywa DVD.

Gość
komentarz
komentarz

Możemy jednoznacznie stwierdzić, że ten napęd nie nagrywa płyt DVD! To jest napęd combo. Jeżeli na przednim panelu są takie napisy, jak podałaś, to jest to CD-RW/DVD-R - nagrywarka CD i odtwarzacz DVD bez możliwości nagrywania płyt DVD. To wszystko.

Ps. Na nagrywarce DVD byłby napis DVD-RW albo DVD recorder.

Ania1595
komentarz
komentarz

Wielkie dzieki =*

Oto mi chodziło.

Teraz już tylko musze spylic 22 plytki DVD xD ze słoikiem xD

yoho
komentarz
komentarz

tutaj nie potrzebnie sie dopytywaliscie jaki model wystarczy ze podala COMBO to juz wiadomo co to jest

  • 2 lata później...
Jaroslavus
komentarz
komentarz

Mam nagrywarkę gdr8082n z wersją biosu 106 na dellu gx280, to że nie nagrywa płyt jest logiczne ale czy normalnym jest że nie nagrywa również cd (program disc info pokazuje opcję jako niedostępną)?

sewer19
komentarz
komentarz (edytowane)

Przeczytaj co napisałeś jedno krótkie zdanie a jak nielogiczne ile sprzeczności udało się Tobie zawrzeć,ja używając google ustaliłem że jest to napęd DVD-ROM czyli tylko czytający płyty CD,DVD

Edytowane przez sewer19
Gość
komentarz
komentarz

[quote name='Jaroslavus' date='10 luty 2011 - 06:39' timestamp='1297316514' post='1195679']
Mam nagrywarkę gdr8082n
[/quote]
To nie jest nagrywarka! To jest czytnik DVD, który czyta zarówno płyty DVD jak i CD. Tu masz opis: http://www.netcomdirect.com/hilghlgd8xsl.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.