x-kom hosting

Jakie słuchawki ?

LoosenUp333
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! 

Chciałbym się zapytać jakie słuchawki do 300-400zł wybrać. Chciałbym aby dźwięk był dobry i były wygodne. Mile widziana wbudowana karta dźwiękowa,ale nie musi byc. Nie muszą być to żadne słuchawki "dla graczy". Najlepiej aby jakoś dobrze wyglądały czarne szare coś w tym stylu aby można było je ze sobą np. W podróż zabrać.

Mikrofonu nie chcę a jak już to odczepiany.

 

Może ktorys z tych modeli:https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/bezprzewodowe-sluchawki-nauszne-jbl-e45bt-czarny albo https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/przewodowe-sluchawki-nauszne-jbl-e35-czarny ?

Edytowane przez LoosenUp333

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Dodam ze karta dzwiekowa to wbudowana w plyte gigabyte z97 g1 sniper

I od razu mowie ze beats jak sie cudem znajdą w tej mnie nie interesują.

szagus
komentarz
komentarz

Sprawdzone Kingston hyperx cloud 1 będą ok.

szagus
komentarz
komentarz

Od biedy wystarczy, ale kupno dodatkowej karty jeszcze zwiększy jakość dźwięku tych słuchawek.

 

Tu masz taniej wersję core (to samo, tylko nieco uboższe wyposażenie, brak "walizeczki" itp.)

https://www.mall.pl/sluchawki-nauszne/kingston-zestaw-sluchawkowy-hyperx-cloud-core-khx-hscc-bk-er-core?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=EG&utm_content=ED006&utm_term=964771&ceneo_spo=true

LoosenUp333
komentarz
komentarz

To polecisz jakąś kartę?

Jak z jakością mikrofonu? Do rozmów na ts3 nie bedzię problemów?

Akurat 40 zł mi róznicy nie robi.

Czy warto może https://grandsale.pl/pl/p/Kingston-HyperX-Cloud-II-szare/562 wziąść?

szagus
komentarz
komentarz

Wersji 2 nie bierz. Jest wręcz słabsza.

 

Xonar DGX albo nawet Xonar DX są dobre do tych słuchawek.

 

 

LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

To biorę jedynka bedzie okej.

A co sądzisz o tych jbl e35?

Edytowane przez LoosenUp333
szagus
komentarz
komentarz

Nie znam ich, ale z reguły budżetowe JBL jakieś super nie są. Prawdopodobnie są to poprawne słuchawki.

LoosenUp333
komentarz
komentarz

A może poleciłbyś jakieś zacne douszne słuchawki bo może byłaby to dobra alternatywna za 200/300zł?

A cloudy maja mocno podbity bass bo przy moich krakenach troche to wkurza przy muzyce itp. ( pomijam to ze slychac w nich szumy trochę ale to chyba wina tego że 4 razy prawą słuchawkę lutowałem :P)

szagus
komentarz
komentarz

Na przykład Brainwavz M3.

LoosenUp333
komentarz
komentarz

A jak z bassem w cloudach? Mocno podbity?

szagus
komentarz
komentarz

Nie, bas w Cloudach jest zwykły - ani podbity, ani zbity. Oczywiście zależy to tez od źródła dźwięku, ale nie są to mocno basowe słuchawki. Takimi są np. Takstar HD6000.

LoosenUp333
komentarz
komentarz

A jak z mikrofonem? Myślisz że do rozmów na ts3 lepiej wziąść cloudy i reloop broadcast czy cloudy i xonar dgx?

szagus
komentarz
komentarz

Do skype, teamspeak i tego typu programów wystarczy taki mikrofon. Lepszy by się przydał jakbyś coś nagrywał. Lepiej Xonar DGX.

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Ok dzieki

LoosenUp333
komentarz
komentarz

A jakbym chciał coś od jbl to co proponujesz bez limitu $$?

szagus
komentarz
komentarz

W zasadzie to żadne, uważam, że w cenie jakichkolwiek JBL znajdziesz coś lepszego u konkurencji. W tej firmie dużo płacisz za znaczek.

LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

Jest jakiś duży szok między xonar dx a dgx?

Edytowane przez LoosenUp333
szagus
komentarz
komentarz

Szok może nie, ale różnica jest na pewno. Adekwatna do różnicy w cenie. Im lepszy sprzęt tym bardziej ją czuć.

LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale dgx spokojnie wystarczy do tych słuchawek ? Biorąc pod uwagę, że jak nie ma ogromnej różnicy to ja jej praktycznie nie odczuję, gdyż jakimś specjalnym audiofilem nie jestem.

Edytowane przez LoosenUp333
szagus
komentarz
komentarz

Od biedy to wystarczy integra, Xonar DGX da spory wzrost jakości, Xonar DX - jeszcze większy. Jeżeli nie chcesz wydawać aż tylu pieniędzy to śmiało możesz brać DGXa - będziesz zadowolony. Dla zwykłego śmiertelnika dźwięk będzie naprawdę fajny.

  • 2 tygodnie później...
LoosenUp333
komentarz
komentarz

Witam !

Panowie zakupiłem wyżej podany komplet i mam pytanie co trzeba ustawić w ts3 czy innych ustawieniach zeby mikrofon działał?

cloudy.jpg

Aha i czy mógłby ktoś załączyć krótki opis pilota bo nie umiałem tego w instrukcji znaleźć ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.