x-kom hosting

Płyta głowna

xNinjax
utworzono
utworzono

Cześć, napisałem temat na "sterowniki i biosy"

Zapewne będzie trzeba kupić nową płytę główną ponieważ przewróciłem się gdy byłem na słuchawkach i wydaje mi się że zepsułem wejście. No chyba że da się jakoś naprawić. Ale do rzeczy.

Potrzebuje płytę główną pod procka

AMD ATHLON X2 240 2.81GHz (Ile bym mógł tego podkręcić i w jaki sposób)?

W przyszłości

AMD ATHLON X4 860K 3.7GHz Podkręcić do 4.0GHz.

Chłodzenie mam Spartan 3LT He1012

 

Mielony
komentarz
komentarz

Dźwiękówka zintegrowana czy osobna? Może wypiął/zerwał się kabelek z obudowy do przedniego gniazda? Albo karta wysunęła się ze slotu jeśli zewnętrzna? A tak w ogóle to pytasz o dwie różne płyty, ponieważ ten stary Athlon to jeszcze AM2+/3, a ten nowy to socket FM2+ i szukałbym czegoś pod to, wymieniając razem z procesorem od razu. Tylko powiedz czy ATX czy mATX i jaki budżet, sensownych konstrukcji w przyzwoitej cenie trochę jest:

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/plyty-glowne-42/,,,,,25,,,,,8173O868038/1/

Pytanie czy szukasz czegoś bardziej jak A68HM-K, który tam pod linkiem jest w śmiesznej cenie w promocji teraz czy czegoś bardziej pro w stylu tego Crossblade'a. Ale tego nam nie powiedziałeś.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.