x-kom hosting

Granie na jednym z dwóch monitorach

Bartjek
utworzono
utworzono

Witam, posiadam od dzisiaj dodatkowy monitor, kwesta podłączenia oraz wszelkich ważnych danych jest tutaj http://www.forumpc.pl/topic/426794-podłączenie-drugiego-monitora/#comment-2645736 , używam Windows 7 Ultimate. Przeczytałem, że w Win 7 nie można mieć dwóch pasków. Zainstalowałem DisplayFusion i teraz mam już dwa paski, jednak zależy mi na tym abym miał na tych paskach te same zakładki. 

Grając w gry chciałbym na 1 monitorze grać a na drugim robić coś w między czasie, np. sprawdzić fb, oglądać yt itp. nie wychodząc z gry. 

1) Na tą chwilę grając w WOT, gra pokazuje się na 1 monitorze, kursorem mogę przejść na drugi monitor ale jak coś kliknę to od razu minimalizuje grę.

2) Jest jakiś sposób aby przemieszczać się z jednego na drugi monitor w tej samej linii mając inne rozdzielczości i wielkość?

Macie jakieś pomysły? Może przesiadka na Win 10 wykluczy moje problemy?  Z góry dzięki za pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Musisz do tego typu czynności też poszukać dodatkowego programu.

 

Bartjek
komentarz
komentarz

Znasz może nazwy tych programów? 

Bartjek
komentarz
komentarz

Zna ktoś nazwy takich programów?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.