x-kom hosting

Monitor AOC G2460PG - problem jako monitor zewnętrzny

Donieq
utworzono
utworzono

Witajcie ,

 

Mam dośc dużo poblemow z ustaweniem tego monitora z moim laptopem podlaczonym kablem mini DP do DP

 

Mianowicie problem polega na tym ze nic mi nie chodzi w full screen , w google chrome i innych przegladarkach. i nie wiem jak ustawiec ten monitor jako głowny.

Jak dam w opcjnch w panelu sterownia zeby pokazywalo tylko ten monitor , to opcje graficzne ze zintegrowanej grafiki intela znikają , i nie wiele moge zdziałać. W opcjach invidi przeszukałem już wszystko i nadal nic ...

 

Drugi błąd który teraz pojawił sie po zrobieniu formata to chyba w każdej grze , obraz znikający na kilka sekund ( czarne tło przez 3 sek - gra przez 3 sek) i tak chyba w wiekszosci gier , ale też tylko na full screen , jesli dam w oknie , to wszystko działa ok .

 

Prosze o pomoc , bo już wczesniej mialem z tym problem i pisalem na forum , ale nikt mi nie był w stanie pomóc .

Donieq
komentarz
komentarz

Witam , problemu dalej nie naprawilem , wiec dalej licze ze ktos pomoże , mam jeszcze pytanie , bo widze ze jak odpale komputer to monitor cos szaleje , i sie sciemnia i podjaśnia w bardzo malym stopniu przez pierwsze kilka minut , tak jak by sie rozgrzewał jak jakieś stare pudło , czy to normalne , czy oddac go na gwarancję ?

Donieq
komentarz
komentarz

Widac na tym forum moderatorzy są w stanie tylko doradzić monitor jaki kupic na komputronik ....

Fazzy94
komentarz
komentarz

Wiem ze pytanie z innej beczki i nie pomogę Ci rozwiązać Twojego problemu. Ale mam zamiar kupić ten monitor i możesz mi coś powiedzieć na jego temat jako użytkownik  ?

Duffy
komentarz
komentarz

Do gier świetny monitor, szczególnie FPS, technologia G-Sync również daje dużo do płynności, również przy zwykłym przeglądaniu internetu czy innych czynności 144hz daje mega płynność ja po dniu już nie byłem w stanie powrócić do 60Hz, bo wybierałem miedzy IPS 60hz a TN 144 tym AOC dokładnie, ale tak jak mówię przewyższyła płynność w grach i nie tylko ( teraz czasem jak sobie przełącze na 60Hz w ustawieniach to masakra, nigdy nie wrócę do 60Hz). Kolory są kiepskie po wyciągnieciu z pudełka ( bardzo kiepskie na prawdę ) ale po kalibracji kolorów jest całkiem przyjemnie :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.