x-kom hosting

wstawianie wtyczki Like Box na Fanpage - Facebook

Safe81
utworzono
utworzono

Witam,

 

mam nadzieje, ze jestem w odpowiednim dziale. Przejrzalam juz wszystkie strony i poradniki ale dalej mam problem.

Chodzi o to, ze chce umiescic wtyczke Like Box na swoim Fanpage. W sumie wszystko robie zgodnie z instrukcja

wklejam adres URL swojego Fanpage na stronie https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button/

zaznaczam wszystko to co mi potrzebne i klikam pobierz kod. Tu zaczyna sie problem bo po skopiowaniu kodow

kompletnie nie wiem gdzie to mam wstawic :( Pisza, zeby skopiowac kody i wstawic na stronie docelowej..ala gdzie dokladnie???

jak wchodze na strone docelowa czyli swoj Fanpage i chce to wkleic to jest to niemozliwe:( Nie znam sie na tyle zeby dalej

rozwiazac sama te zagadkke wiec prosze Was o pomoc. Prosze o informacje co dokladnie zrobic krok po kroku z tymi kodami.

Nie jestem zaawansowana informatyczka;) wiec prosze o w miare proste wytlumaczenie sprawy.

 

P.S to samo dotyczy Plugin Page...ech...skomplikowane troche...(ale jak bede wiedziala gdzie te kody wstawic to sobie dalej poradze)

 

Dziekie wielkie z gory !

Matematyk0
komentarz
komentarz

Chcesz to wkleić na jakąś swoją stronę, bloga?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.