x-kom hosting

Czy power bank Xiaomi Mi 10000 mAh sprawdza się na urządzeniach SONY?

Tajemnica
utworzono
utworzono

Przepraszam, że źle wybrałam temat, ale nie ma tu chyba kategorii gdzie mogłabym to to lepiej ulokować. Już raz dostałam świetną pomoc od Was na tym forum i postanowiłam spróbować jeszcze raz. Słabo znam się na tych wszystkich urządzeniach, natomiast mój chłopak lubi takie prezenty. Tym razem chciałabym mu sprawić power bank, ale problem w tym, że nie wiem czy jest odpowiedni dla modelu telefonu SONY Experia M5 (nie jestem pewna co do tego m5, ale na pewno sony experia). Czytałam wiele pochlebnych opinii na temat tego banku mocy, jednak na stronie pisze, że ogniwa dla LG i SAMSUNGA. Jakoś tak, nie za bardzo wiem co to znaczy... Jeśli macie lepsze modele to chętnie poczytam Wasze propozycje. 
Z góry dziękuję :)

https://swiatbaterii.pl/pl/power-banki/1706-oryginalny-power-bank-xiaomi-10000mah-model-2016.html?ceneo!

pb.PNG

piku
komentarz
komentarz

To znaczy że w powerbanku są zamontowane ogniwa wymienionych w opisie marek. Oczywiście da się podpiąć każde urządzenie zasilane przez USB.

Tajemnica
komentarz
komentarz

Czyli nie będzie żadnych problemów z ładowaniem? 

bemol911
komentarz
komentarz

Nie, nie będzie żądnych problemów. 

daro76
komentarz
komentarz

Inne powerbanki maja ogniwa innych firm lub nieznanych tez problemu nie ma

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.