x-kom hosting

Monitor problemy ? yy no nie wiem jak to nazwać

Adequate
utworzono
utworzono

mam coś dziwnego z monitorem 

1. po zainstalowaniu nVidia experience

mój monitor z full HD stał się 3k 

nie no ale mam taką opcję w rozdzielczości i w grach i Windows daje ssy 

druga sprawa jakim cudem mam sterownik do głośników od benq G220 jak ten monitor nie ma głośników 

1486569349868-1480483314.jpg

1486569415895-929851588.jpg

Adequate
komentarz
komentarz

 

pomocy 

:(

punx
komentarz
komentarz

To, że pokazuje Ci taką rozdzielczość nie oznacza, że jest odpowiednia. Sam system zaleca Ci używanie 1920x1080 i takiej radzę używać.

Co do głośników może zainstalowałeś sterowniki do innego modelu, który takowe głośniki posiada?

Adequate
komentarz
komentarz
Dnia 11.02.2017 o 11:29, punx napisał:

To, że pokazuje Ci taką rozdzielczość nie oznacza, że jest odpowiednia. Sam system zaleca Ci używanie 1920x1080 i takiej radzę używać.

Co do głośników może zainstalowałeś sterowniki do innego modelu, który takowe głośniki posiada?

ale ... skoro monitor ma MAXYMALNĄ rozdzielczosc 1920x1080 to czemu po zainstalowaniu jakiegos programu zmienila sie w nim rozdzielczosc ??

to kurde tak jak bys gral w full hd na monitorze ktory nie ma mozliwosci na ustawienie takiej rozdzielczosci no nie mozliwe ten monitor nie ma takiej rozdzielczosci

on jest full hd ! full hd a ma taka rozdzielczosc do wybrania ...

 

Nie windows sam zainstalował sterowniki mam teraz z 3-5 sterownikow dzwieku do wyboru

a ten sterownik nazywa sie BenQ G2220HDA-4 tak samo jak moj monitor ktory nie ma glosnikow 

po wybraniu tego sterownika i odpaleniu dzwieku oczywiscie nic nie gra bo monitor nie ma glosnikow ...

ale bardziej dziwi mnie ta rozdzielczosc 

Krit0s
komentarz
komentarz

Jeśli chodź o rozdzielczość to po prostu wyższej nie używaj monitory mają taką opcje jak rozdzielczości niestandardowe dzięki czemu można je zmienić lecz nie zalecam tego robić. Nie używaj i tyle jak zalecił punx. 

A sorki rozdziałki niestandardowe są do niższych rozdzielczości. Po prostu nie korzystaj lub zapytaj się jakiegoś informatyka. 

 

[Edit] może chodzi tu o maksymalną rozdzielczość karty graficznej. Coś się po prostu pomieszało. Jest taka opcja jak skalowanie w dół, czyli karta renderuje obraz np. w 4k a później zmniejsza ją do fhd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.