x-kom hosting

Macbook air 13, a LOL

Kajtko
utworzono
utworzono

Witam, planuje zakupić takiego maca - http://allegro.pl/new-apple-macbook-air-13-3-i5-8gb-128ssd-i6290962977.html

I tu mam do Was pytanie czy lol pójdzie mi bez problemu na tym laptopiku ? Jeśli tak to ile mniej więcej będę miał fpsow na średnich oraz wysokich ustawieniach ? Myślicie, że będzie 100 czy raczej nie ma co na tyle liczyć ? 

Z góry dzięki za pomoc :).

Prosaid
komentarz
komentarz (edytowane)

Pójść pójdzie (o ile nie ma problemu z iOS z lolem) ale mac nie jest do gier.

Edytowane przez Prosaid
Kajtko
komentarz
komentarz (edytowane)
2 godziny temu, Prosaid napisał:

Pójść pójdzie (o ile nie ma problemu z iOS z lolem) ale mac nie jest do gier.

 

Wiem, że nie jest do gier, ale to nie jest zbyt wymagająca gra :). Z tego co wiem to jest lol na iOS, także z tym problemu nie bedzie. Interesuje mnie czy gra będzie płynnie chodzic, żeby nie było to jakieś 60fpsow, koło 100 by odpowiadało jak najbardziej.

 

 

#Edit

Chyba, że moglibyście zaproponować mi innego laptopa tak do 3500zł, najbardziej zależy mi na tym aby miał 13,3', dobry ekran najlepiej fullhd, procek i3/5 (nie jestem pewien czy na i3 LOL będzie dobrze działał ) dysk SSD, system, ładny design (żeby bym metalowy i wytrzymały, a nie z jakiegoś taniego plastiku), PODŚWIETLANA KLAWIATURA-obowiazkowo. Będzie używany głównie do oglądania filmów, internetu, a jedyne gry w jakie będę na nim grać to LOL, także chciałbym, aby na średnich ustawieniach osiągał ok. 100fpsow.

 

#edit2

Długo szukałem i chyba nic nie znajdę ciekawego z ekranem 13,3'... Także niestety będę musiał kupić 15stke. 

Co myślicie o tym acerze ? 

http://www.x-kom.pl/p/326822-notebook-laptop-156-acer-vn7-571g-i5-5200u-8gb-1201000-win10-gtx950m.html#reviews

Trochę szkoda, że nie ma fullhd, i ten procesor i5 niestety 5generacji, ale to chyba będzie najlepszy wybór w tej cenie ? Dodam, że najlepiej żebym się zmieścił w tych 3tysiacach, maksymalnie te 3.3.

Edytowane przez Kajtko
Sobiepan
komentarz
komentarz

w tej cenie powinienś uczczelić msi gl62 z lepszą grafiką ale bez podświetlanej klawiatury ale laptop się ładnie prezentuje

Kajtko
komentarz
komentarz
50 minut temu, Sobiepan napisał:

w tej cenie powinienś uczczelić msi gl62 z lepszą grafiką ale bez podświetlanej klawiatury ale laptop się ładnie prezentuje

Msi mi się kompletnie nie podoba i jakoś nie przepadam za to firma. Jakaś alternatywa ? 

Prosaid
komentarz
komentarz

Jest jeszcze Lenovo ideapad 700

Matryca matowa FULL HD IPS niezłej jakości (przyzwoite kąty widzenia jak przystało na IPS) Świetny design, bardzo dobre głośniki JBL, mocny procesor, cicha praca, wygodna podświetlana klawiatura, łatwy dostęp do czyszczenia, dobra kamerka, przyzwoita grafika, dobra karta sieciowa do WiFi (dwuzakresowa!), dobre trzymanie na baterii, rozsądna cena, dosyć cienki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.