x-kom hosting

Laptop do gier [3500]

p1rron
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam was serdecznie potrzebuję laptopa do 3500zł do gier.. takich jak:

CS:GO

LOL

WoT 

i wielu innych ,ale głównie chodzi mi o CS`ka i Lol`a ,również przyznam że lubie oglądać filmy itp.

Najbardziej odpowiadał by mi laptop o 17,3cala \

może być bez systemu

Oczywiście chodzi mi o nowego laptopa. 

brat ostatnio kupił Asus`a ASUS R752LN-TY179H ?

 

Edytowane przez p1rron

Youki
komentarz
komentarz

Z systemem czy bez?

p1rron
komentarz
komentarz

może być bez systemu 

 

Prosaid
komentarz
komentarz

MAI GL62 z GTX960m i procesorem Kaby lake -  Matryca FULL HD, mocne zawiasy, sztywność obudowy, prosta stylistyka, możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, bogactwo złączy, przyzwoite osiągi na baterii, brak drain baterii, wygodna klawiatura oraz touchpad

p1rron
komentarz
komentarz

Może coś z 17.3 matrycą ?

Youki
komentarz
komentarz

Z 17.3 cali nic sensownego w tej cenie nie dostaniesz.

Youki
komentarz
komentarz

Znaaacznie wolniejszy układ graficzny. Poza tym do kwietnia jeszcze daleko, pisz kilka dni przed ostatecznym zakupem.

 

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz (edytowane)
3 godziny temu, 4pc napisał:

Ta wersja za 3,7k - https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-thinkpad-l440-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3476/

Zobacz sobie jakie ma osiągi w testach - powinien być OK na dosyć długo. Ogólnie Lenovo mocno się poprawiło.

Mają znacznie stabilniejsze sprzęty.

Chyba zartujesz kolego...taki staroc proponowac.. Z ta stabilnoscia tez pojechales :brawa:

Edytowane przez anioł2009
  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

To spam bot :) wszędzie to wkleja nawet nie widzi o co chodzi..

panrafal
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o lola to on dobrze chodzi nawet na tosterach. Mam GF 940m i w lolu mam 140 klatek na max. CS zbyt wymagający też nie jest. Przyzwoita karta do gier to dopiero GF 960 i bierz tylko z nią, bo 940 się nie opłaca jak masz taki budżet.

  • Dobra wypowiedź 1
p1rron
komentarz
komentarz

Hmmm dziękuję za rady czekam na jakieś wasze linki z loptami i propozycjami .. ;)

 

Kolega podesłał mi http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/16962293#techniczne

Jakieś opinie ?

Mogę włożyć do niego dysk SSD w przyszłości chciałbym 120gb ? 

 

 

Hmmm zależy mi na 17,3cala 

anioł2009
komentarz
komentarz

Fajny model ale w tej cenie masz gtxa960... Jesli bardzo zalezy Ci na 17 calach to chyba lepszego nowego nie znajdziesz.

  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

Dokładnie dokładasz jakies 300-400 zł a taniej masz wydajniejszy 15.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.