x-kom hosting

Monitor 32" lub większy do 2000pln

Darius666
utworzono
utworzono

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy jesteście mi w stanie polecić jakiś monitor o przekątnej 32" albo i większej w FullHD o odświeżaniu 60MHz (RX 480 więc chyba nie ma sensu się pakować w większą rozdzielczość), najlepiej z Freesynciem. Monitor ma służyć głównie do grania. 

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie z tą przekątną to nie bardzo, raczej TV.

 

Darius666
komentarz
komentarz

A z TV coś ciekawego się znajdzie? Aktualnie i tak używane Tv jako monitora :D

Youki
komentarz
komentarz

A jak blisko będziesz siedział od tego monitora, będziesz jakieś kino domowe czy coś podłączać?

 

Darius666
komentarz
komentarz

Aktualnie siedzę w odległości około ~2,5m i pewnie zostanie podobnie, zależy jaki duży byłby nowy monitor. Głośniki już mam podpięte do wzmacniacza i do zewnętrznej karty dźwiękowej, także do samego TV bym już nic nie podłączał. 

Youki
komentarz
komentarz

Tutaj rozpatrzyłbym dwa modele UE40J6300 z matrycą 100/120 Hz i ciut większym input lagiem lub UE43KU6000 z niższym lagiem w rozdzielczości FHD zarówno w trybie z włączonym HDR jak i bez.

 

Darius666
komentarz
komentarz

Raczej skłaniał bym się w stronę tego z niższym input lagiem czyli KU6000, tylko, że z tego co widzę to występuje on chyba tylko w rozdzielczości 4K, a to raczej nie wchodzi w grę bo w nic nie pogram :D 

Youki
komentarz
komentarz

Co nie oznacza, że nie można FHD ustawić i grać.

Tak, wiem, że to model 4K

Darius666
komentarz
komentarz

A nie odbije się to po prostu na jakości jak rozdzielczość w grach będzie się na tyle różniła od tej natywnej telewizora?  I czy tak wysokie odświeżanie (1300 Hz) nie będzie za bardzo męczyło GPU? Sorry, że tak męczę pytaniami, ale średnio ogarniam ten temat :D 

Youki
komentarz
komentarz

To jest matryca 60 Hz. :)

Darius666
komentarz
komentarz

Ah no tak, źle spojrzałem :D A jak z tą rozdzielczością? 

Youki
komentarz
komentarz

Można stawić FHD, większych problemów względnie nie ma.

 

Darius666
komentarz
komentarz

Ok, a znalazłoby się coś jeszcze jak ten w 4k tylko z matrycą w jakimś wyższym odświeżaniu? Wtedy byłoby idealnie :D  Bo jak tak się zastanowiłem to na przyszłość pewnie przydałoby się coś chociaż 100mhz 

Youki
komentarz
komentarz

Pewnie by się znalazło, kwestia ile możesz dorzucić do budżetu? :P

Darius666
komentarz
komentarz

No nie wiem czy coś to pomoże ale max to już tak 2500-2600zł bym mógł dać:D

Youki
komentarz
komentarz

Szukaj na promocji tego Philipsa http://www.ceneo.pl/44176053

Darius666
komentarz
komentarz

Kurde, z tą promocją to może być ciężko :P A nie byłoby rzeczywiście czegoś za te 400zł mniej? 

Youki
komentarz
komentarz

Niezbyt.

 

Darius666
komentarz
komentarz

Okej w każdym razie, mam kilka propozycji więc będę miał z czego wybierać, wielkie dzięki! :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.