x-kom hosting

ASUS VW192s + Geforce 7600GT i problem z rozdzielczością

dsvidoff
utworzono
utworzono (edytowane)

mianowicie mam kłopot z ustawieniem rozdzielczości. Dziś po zainstalowaniu nowego XP zainstalowałem wszystkie sterowniki itp i obecnie mam ustawiona rozdzielczość 1280x720, ale np litery na stronach są lekko rozmyte. Nie pamiętam ustawień jakie były przedtem ale wiem że właśnie litery leciutko były rozmyte tylko mi to nie przeszkadzało tak jak teraz. Odświeżanie 60Hz. Jaka powinna być najlepsza ustawiona rozdzielczość dla tego monitora ? (19 cali panoramiczny)  czy są jakieś sterowniki do tego monitora ? nie pamietam abym miał jakąś płyte od Asusa. Komputer pokazuje że widzi monitor analogowy, nie widze nic aby pisało o monitorze że jest to Asus itp.Mam go podłączonego przez jakąś przejściówke niebieską od karty graficznej (VGA), aczkolwiek tak było od nowości tego komputera. Filmy np na youtube chodza idealnie, kolory itp super. W czym może być kłopot ? coś jest nie tak bo jak czytam strony w necie to wszystko jest ciut za duże, tak jakbym oglądał przez lupe z małym powiększeniem. Z góry dzieki za rady

 

edit, wyczytalem że powinna być 1440x900 ale wśród rozdzielczości nie ma takowej wogóle do wyboru

Edytowane przez dsvidoff

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do GPU zainstalowałeś?

Tak, natywna rozdzielczość tego monitora to 1440x900

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.