x-kom hosting

Monitor do 700 zl, 24 cale programowanie/czytanie/czasami gry

GronQ
utworzono
utworzono

Witam serdecznie

Postanowilem rozejrzec sie za jakims monitorem gdyz ostatnio sporo czasu spedzam przed lapkiem, a jak trzeba dluzej poczytac, programowac to oczy daja o sobie znac...

Troche teori juz znam, TNy do gier, male katy widzenia, IPS, lepsze kolory, wolny czas reakcji, tylko pewnie w dolnym przedziale cenowym to z tymi matrycami roznie bywa

 

Najbardziej zalezy mi zeby nie meczyc wzroku przy dluzszym uzytkowaniu, czyli czytaniu czy programowaniu, wiadomo internety, filmy, zagrac tez lubie, ale to nie jest priorytetem

Przegladalem juz troche model i metlik w glowie, byloby milo gdyby ktos doradizl, ale bardziej z doswiadczenia, gdyz sam nie mam jak porownac, bylem w kilku sklepach ale oczywiscie na polkach sa 3 modele, reszta bedzie za 2 dni jak pan zamowi...

tak rzucil mi sie w oczy ten model. calkiem ladny z zewnatrz:D ale nie o to chyba chodzi:D

http://www.komputronik.pl/product/317884/aoc-i2481fxh.html

ktos cos? czytalem kilka recenzji, w jednych chwala, w innej ze przez cienkie wymiary wyswietlacz slaby...

 

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, GronQ napisał:

Najbardziej zalezy mi zeby nie meczyc wzroku przy dluzszym uzytkowaniu, czyli czytaniu czy programowaniu, wiadomo internety, filmy, zagrac tez lubie, ale to nie jest priorytetem

A jakie masz oświetlenie w pokoju?

 

AOC w tej cenie nie jest najgorszym modelem, na pewno nie wali po oczach tak jak I2369Vm :cfaniak:

GronQ
komentarz
komentarz

Dzieki za odp

Oswietlenie, hmm normalne, zarówka:D ale bez szalu, czasem zdarzy sie i po ciemku posiedziec

  • 2 tygodnie później...
GronQ
komentarz
komentarz

Ktos cos? moze cos innego do 7 stow godnego uwagi?

 

Youki
komentarz
komentarz

Na wiele nie ma co liczyć i tak w tym budżecie, coś droższego to Dell P2417H

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.