x-kom hosting

Nowy SSD 240Gb do laptopa

explosion95
utworzono
utworzono

Cześć :D
Chciałbym kupić do swojego lapka większy dysk SSD, najlepiej 240-256Gb. Do tej pory miałem 128Gb Cruciala MX100 (pod postem specyfikacja jednostki) i nie narzekam, jednakże jest to dość mało miejsca. Stąd moje pytanie, jakie SSD warto rozważyć? Cena jest, trudno powiedzieć, chyba nieistotna. Jeśli będzie musiała przekroczyć 500zł, trudno. Jeśli uda się zejść poniżej, także byłoby super :) Trochę na rynku się pozmieniało odkąd ostatnio robiłem zakupy i nie czuję się pewnie w kwestiach technologii slc,mlc,tlc więc ciężko decydować.. może jakiś Crucial tak jak poprzedni, czy iść w coś innego?

Jaro070
komentarz
komentarz

GOODRAM Iridium Pro 240 GB 5 lat gwarancji bez limitu zapisu, kontroler Phison S10 [8 kanałów], kości MLC 19nm, cache 256 MB LPDDR3, brak sprzętowego szyfrowania, recenzja
Plextor M6P 256 GB 5 lat gwarancji bez limitu zapisu, kontroler Marvell S9187 [8 kanałów], kości MLC 19nm, cache 512 MB LPDDR3, sprzętowe szyfrowanie AES-256, recenzja

Ewentualnie ADATA SU900 z 3D MLC.

 

//Kolory dodstępne są tylko dla moderatorów.

//Youki


 

  • Dobra wypowiedź 1
amso
komentarz
komentarz

Iridium pro jeden z lepszych dysków na rynku w przystępnej cenie.

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Tak, te.

449 zł to już troszkę dużo za ten dysk, 419 zł to jeszcze akceptowalna cena.

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.