x-kom hosting

[3500zł] laptop do cs go i ets2

jakubix93
utworzono
utworzono

Witam Państwa, jak pewnie się domyślacie szukam laptopa. Chodzi mi głównie o wydajność i nic więcej, może być brzydki,głośny, więc tak:

 

Do czego: Gry: Counter Strike GO, Euro Truck Simulator 2, internet(fb, oglądanie strimów)

Windows jest obowiązkowy 8.1 lub 10 (wolał bym 8.1 ponieważ 10 nie miałem, ale wszystkiego nie można mieć :) )

Cena to max 3500zł, 

Laptopa będę brał na raty lecz 1500zł będę wpłacał, więc media expert odpada bo to lichwa jawna jest :)

Będę odpowiadał raz góra 2 razy dziennie (praca) z reguły około 19:30.

Fajnie jak by ten laptop miał dysk ssd ( nie będę przechowywał na tym laptopie plików więc mysle ze sam ssd 256gb by mi starczył)

Przy okazji zadam pytanie, czy jak kupie laptopa to będę mógł dokupić dysk ssd i go dodać do laptopa? Czy strace gwarancje? 

Planuje kupić lapka za tydzień góra 2 tygodnie.

PS: Słyszałem, że mają wchodzić nowości na rynek lepiej poczekać z kupnem laptopa ?

Aaaaaaa bym zapomniał przydało by sie w tym laptopie dobre chłodzenie (u mnie w domu wiecznie jest parno, duszno i gorąco) :)

Z góry DZIĘKUJE ZA POMOC :*

 

Youki
komentarz
komentarz

Za 3049 zł w komputroniku jest Acer V5 z 4 rdzeniowym I5, układem 950M oraz Windowsem. To sensowna cena. Co prawda posiada tylko 4 GB RAM, ale możesz dorzucić kostkę do zestawu, powinni zamontować.
Dysk SSD można dołożyć

http://www.komputronik.pl/product/314227/acer-aspire-v5-591g-nx-g66ep-022-.html

Prosaid
komentarz
komentarz

W tej cenie jest jeszcze MSI GL62 -  Matryca FULL HD, mocne zawiasy, sztywność obudowy, prosta stylistyka, możliwość dodania dysku SSD na złączu M.2, bogactwo złączy, przyzwoite osiągi na baterii, brak drain baterii, wygodna klawiatura oraz touchpad

jakubix93
komentarz
komentarz

Dzięki Wielkie za odpowiedzi... Jak by ktoś jeszcze miał jakąś propozycje to będę zerkał na post :)

Youki
komentarz
komentarz

Nic sensowniejszego obecnie w tej cenie nie dostaniesz.

 

Prosaid
komentarz
komentarz

Najlepiej cenowo i wydajnościowo w tej cenie MSI GL62, na siłe nie ma co podawać coś słabszego

  • 2 tygodnie później...
jakubix93
komentarz
komentarz

Kupiłem Lenovo y700 15isk. Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi ale sprzedawca z komputronika doradził mi tego właśnie laptopa. :)

Prosaid
komentarz
komentarz

MSI był by troche wydajniejszy, ale Lenovo też jest ok

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.