x-kom hosting

Monitor do programowania, modelowania i RPG

kamip123
utworzono
utworzono

Witam chciałbym poradzić się was jaki monitor kupić.

Będę go głównie używał do programowania, modelowania 3d i czasami do gier głównie strategie i RPG.

Zależy mi na szerokości monitora, abym mógł bez problemu włączyć wiele kart na raz.

Nie gram za często w FPS'y więc bardziej zależało by mi na jakości obrazu niż na jego "szybkości"(nie wiem jak to fachowo nazwać).

 

Budżet to około 400-500 zł, ale jestem w stanie dopłacić jeżeli nic ciekawego w tej cenie nie będzie. Wbudowane głośniki były by mile widziane, ponieważ nie musiałbym ich kupować osobno. 

 

Karta graficzna: EVGA GeForce GTX 960 4GB

Youki
komentarz
komentarz

Używany wchodzi w grę?

kamip123
komentarz
komentarz

Nie wolałbym nowy kupić. Spojrzałem raz jeszcze na ceny i myślę ze 500-600 max dałbym rade dać.

Youki
komentarz
komentarz

O ile masz jakieś sensowne oświetlenie i nie będzie przeszkadzać Ci wysoka, minimalna wartość luminancji to w tej cenie dostaniesz AOC I2369Vm z głośnikami.  http://www.komputronik.pl/product/286160/aoc-i2369vm.html

kamip123
komentarz
komentarz

Dziękuję za pomoc :) Mogę się zapytać co kierowało tobą w wyborze tego modelu ? Trochę podstaw znam i mam raczej namyśli czemu ten model, a nie jakiś inny z matrycą IPS ?

Youki
komentarz
komentarz

Ma stosunkowo najlepsze pokrycie barw po wyjęciu z pudełka w tej cenie. 

  • 3 tygodnie później...
kamip123
komentarz
komentarz

Monitor dotarł i jakość bardzo dobra. Dziękuję za pomoc :) Polecam ten model jeżeli potrzebujesz wyrazistych kolorów. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.