x-kom hosting

Monitor do biura

Decth
utworzono
utworzono

Witam. Mam zamiar kupić monitor do biura 23-24 cale mnie interesują nie większe. Najlepiej żeby nie męczył wzroku,czasami będzie służył do gier. Powinien też mieć głośniki. Cena do 600 zł. Zaproponujcie jakieś modele ? ;)

Youki
komentarz
komentarz

Dużego wyboru w tej cenie nie ma, popatrz chociażby na LG 24MP48HQ za te 539 zł

paparazzo
komentarz
komentarz

Do biura czy do prac biurowych?

Ten model nie spełnia podstawowych zapisów BHP dotyczących pracy z "monitorem ekranowym" więc w przypadku kontroli lub skargi...


 

Decth
komentarz
komentarz (edytowane)

Do prac biurowych. A co powiesz na AOC i2369VM, mi się osobiście bardzo podoba wygląd monitora i cena nie jest zła :)

 

Edytowane przez Decth
Youki
komentarz
komentarz

I2369Vm ma wysoką, minimalną wartość luminancji, jak nie masz odpowiedniego oświetlenia w pokoju to dłuższa pracy po zmroku może być męcząca.

 

Decth
komentarz
komentarz

A co jeszcze myślicie o BenQ GL2460HM ?

 

Decth
komentarz
komentarz

 AOC i2369VM czy  BenQ GL2460HM . Co byśie wybrali ? ( Na pewno odpada LG bo nie ma głośników )

Youki
komentarz
komentarz
Dnia 30.01.2017 o 14:42, Youki napisał:

 

I2369Vm ma wysoką, minimalną wartość luminancji, jak nie masz odpowiedniego oświetlenia w pokoju to dłuższa pracy po zmroku może być męcząca.

 

Zależy jak Ci to będzie odpowiadać

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.