x-kom hosting

Problem z karta sieciowa

samsel221
utworzono
utworzono

Witam ostatnio zepsuła mi się klawiatura i wiatrak, oddałem laptopa do serwisu, mieli jakiś problem więc musieli też przeinstalować mi system, na początku wszystko ok, ale co kilka godzin w trakcie korzystania wyłącza sie karta sieciowa, ikonka wi fi zmienia sie na taka przekreśloną, musze ręcznie za każdym razem włączać to z powrotem przez Centrum mobilnosci w systemie Windows, wcześniej takiego problemu nie było, sieć wi fi dziala normalnie. 

Laptop Asus k73sv-ty058 

win 7 64bit

Nie za bardzo sie znam na tym, ale skoro był w serwisie to powinni zrobić to dobrze, a nie chce tam już dzwonić bo nieźle mnie oskubali za tak proste rzeczy :) Dzieki z góry za pomoc.

Prosaid
komentarz
komentarz

Resintalowałeś sterowniki karty sieciowej?

samsel221
komentarz
komentarz

Głupio sie przyznać ale nie umiem :D zawsze miałem z tym problemy, nie wiem jak to odinstalowac, zainstalować i które dokładnie mam ściągnąć 

Znalazłem tylko stronkę ze sterownikami więc jakbyś mógł mi powiedzieć jak mam to zrobić byłbym wdzięczny.

https://www.asus.com/pl/support/Download/3/326/0/3/38II4BJ2XeQRWQ0q/30/

Prosaid
komentarz
komentarz

Zainstaluj program typu Slim driver lub Easy driver sam Ci znajdzie sterowniki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.