Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Obrócony obraz na laptopie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gaudenty86

gaudenty86
  • Użytkownik
  • 1 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 19 marzec 2008 - 18:19

Cześć wszystkim!!!
Proszę o pomoc. Może to zabrzmi śmiesznie ale obrócił mi się obraz na laptopie, tak że to co powinno być u góry jest po lewej stronie, a to co na dole po prawej. Mam system Vista, dziś kupiony laptop i ledwo co go uruchomiłem wykonałem podstawowe instalacje, przeglądam coś w starcie a tu bęc obraz się przekręcił. Dodatkowym utrudnieniem jest to że touchpad jest też odwrócony a ja jestem w***y. Pomóżcie bo mi bateria siada a chciałem to naprawić przed pierwszym ładowaniem.
  • 0

#2 OFFLINE   Kamzilla

Kamzilla
  • Użytkownik
  • 855 postów
23
Neutralny
  • Miejscowość:Jesteś

Napisano 19 marzec 2008 - 18:39

:D Gdzieś w opcjach grzebałeś :) Jaką masz grafikę wejdź w Panel Sterowania -> Ekran -> Ustawienia -> Ustawienia zaawansowane i tak zobacz. A jak masz na pasku zadań (normalnie w dolnym prawym rogu) ikonkę od grafiki to tam pogrzeb
  • 0
Dołączona grafika
Laptop: Acer 5720ZG 2GB DDR2, 8400GS M 512MB + Najnowszy bios..

www.rockme.pl...Dla nas muzyka jest najważniejsza!!

#3 OFFLINE   tazman

tazman
  • VIP
  • 6329 postów
495
Znakomity
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Radom
Poradniki

Napisano 19 marzec 2008 - 19:20

Jeśli to nvidia to kliknij ustawienia nvidia ustawienia obrotu i wybierasz właściwy kąt
  • 0
"Rzeczy niemożliwe Od Ręki, Cuda do trzech Dni"

#4 OFFLINE   krakersp

krakersp
  • Użytkownik
  • 269 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:
  • Miejscowość:węgorzewo

Napisano 22 marzec 2008 - 00:09

pewnie wcisnełes jakiś klawisz i ekran sam sie obrócił, w laptopie miałem podobnie...
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)