x-kom hosting

zamiennik canon pixma mg5250

nyggas20
utworzono
utworzono

Witam poszukuje podobnego kombajnu do tego canon pixma mg5250, jak wiadomo owy kombajn był cichy, szybki, drukował zdjęcia ok, zamienniki są tanie + łatwę hakowanie jeżeli można tak nazwać ale dopadł go błąd b200 czyli standard w tym modelu ;(
Co byście polecili podobnego ( z możliwością zhakowania żeby zamienniki działały chyba że faktycznie będzie tania w eksploatacji) do tego modelu a najlepiej jeżeli można to :

Wersja droższa 
Wersja tańsza 

Dziękuje i pozdrawiam.

MaxKolor
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o drukowanie zdjęć to wersja tańsza może być Canon  MG5750 wyższy model niż ten co Ty miałeś.

 

Co do droższej wersji Brother DCP J4120 może być, zamienniki dostępne bez problemu działają albo Canon MG7751 też ładnie na zamiennikach chodzi i drukuje zdjęcia.

nyggas20
komentarz
komentarz (edytowane)

O super wiesz zdjęcia to 2 plan bardziej chodzi o wifi, i głośność drukowania, druk 2 stronny i drukowanie na płycie ale to dodatek + druk na płycie ma model 7750 za 580zł hmm, ale ta wersja co podąłeś MG 5750 spoko ale nie wiem czy warto dopłacić 100 zł do mg 6850 jeżeli różnica pomiędzy tymi 2 modelami to tylko 1 cal większy ekran dotykowy to nie ma sensu hmm.

 Jedynie co mnie trochę przeraża i zastanawia to ilość kartridży 6 sztuk nie wiem czemu, i jak działa wymiana zamienników do tej pory miałem takie coś małe urządzenie podpinane do drukarki i po każdym napełnieniu strzykawką kolorów wkładałem w to coś zapała się lampka i wkładałem do drukarki i działało inaczej drukarka nie widziała zamienników :P 

O takie  Znalezione obrazy dla zapytania zamienniki do drukarki mg5250

Edytowane przez nyggas20
:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.