x-kom hosting

Tablet [500 zł] [10'']

Anarch1946
utworzono
utworzono

Witam. 

Szukam tabletu, którego jedynym przeznaczeniem będą aplikacje Twitch i YouTube. Bardzo dobrze by było gdyby spełniał poniższe warunki:

- cena do 500 zł max

- wyświetlacz o przyzwoitej rozdzielczości i 10 calowym ekranie 

- dobre głośniki (najlepiej stereo) 

- wytrzymała bateria 

Nie będę na nim grać, instalować setek aplikacji ani otwierać dziesiątek kart w przeglądarce. 

Nie jestem pewien, czy w tej kwocie znajdę tablet, który spełniałby wszystkie powyższe wymagania, dlatego wolę poradzić się mądrzejszych ode mnie. Pozdrawiam :)

Youki
komentarz
komentarz

Nowy czy używany, na gwarancji też może być?

Anarch1946
komentarz
komentarz

Teoretycznie może być i używany jeśli jest w idealnym stanie. Choć wiadomo, że wolałbym nowy :P Rozważę każdą opcję. 

Anarch1946
komentarz
komentarz

Zastanawiam się czy nie dopłacić jednak np. do Kiano Intelect X1 FHD? Podoba mi się wygląd, ma te 10 cali i do tego fajną kompaktową klawiaturę. U mnie w mieście jest za 699 zł. Jest to warte swojej ceny? 

Youki
komentarz
komentarz

2 GB RAM to mało w przypadku tego typu sprzętu z W10, poza tym ten model krótko działa na baterii.

Anarch1946
komentarz
komentarz

Ok, w takim razie jest coś podobnego, godnego uwagi w tej cenie? Na tabletach nie znam się ani trochę, ale ta dopinana klawiatura to coś, co mi się podoba. 

Youki
komentarz
komentarz

Jak to ma być na Windowsie, to tutaj klawiatura nie zawsze jest standardem, chociaż zawsze można podłączyć po przejściówce zwykłą, ale tutaj niestety w sensownej cenie nic nie ma.

Na androidzie coś w pokroju celujLenovo TAB 2 A10-70F MT8165/2G

Raffii
komentarz
komentarz

@Youki ma racje. Nic lepszego w tych pieniądzach niż zaproponowane Lenovo bym nie szukał. Za około 650 kupisz też tablet Samsung Galaxy Tab E, niby ma 9.6 cala, ale różnica między dziesiątką jest minimalna. Tabletu na Windowsie z 2GB RAM też nie polecam. 

Dżony2
komentarz
komentarz

Kurcze ponad budżet jest np taki Samsung...

Anarch1946
komentarz
komentarz

To co proponuje Youki, to jest przesada :P 876 zł, gdzie te 700 zł za wspomnianego Kiano przewyższa budżet. 

Samsung Galaxy tab E jest u mnie w mieście za 650 zł i też przykuł moją uwagę, ale ta doczepiana klawiatura w Kiano bardzo mi się podoba i w moim przypadku takie rozwiązanie byłoby bardzo praktyczne. Czytałem recenzję i niby nie jest zły, ale ponoć ma problemy z wydajnością. No i też wolałbym jednak coś na Androidzie bo zakładam, że dobrze działający sprzęt na Win 10 znacznie przewyższy mój budżet. Przypominam, że sprzęt będzie wykorzystywany tylko do Twitcha, YT i zwykłego przeglądania internetu. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Kiano intelect x2 ma 4gb ram. Mam go i jest okej do przegladania neta, filmów i youtuba :)

  • 3 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz

Powiedzice mi co to jest za tablet Cavion?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.