x-kom hosting

HIrens Boot - problem

Roofi25
utworzono
utworzono

Cześć, wcześniej nie miałem takiego problemu, ale teraz występuje bardzo często. 

Mam stworzone bootowalnego pena z Easy2boot i tam wgrane dwie wersje Hirensboot'a, większości przypadkach po zbootowaniu hirensa, nie mogę odpalić programów dosowych poniważ mam błąd związany z CHS, a przy odpaleniu winxp mini lub win7 mini, nie mogę odpalić hirens boot menu ponieważ nie czyta tego rodzaju plików. Wcześniej nie było takich problemów. Dzieje się tak również jak stworze bootowalnego pena z tylko z hirensem. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Roofi25
komentarz
komentarz

??

  • 1 miesiąc później...
Roofi25
komentarz
komentarz

wielki forum a nikt nie potrafi udzielić odwiedzi. 

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Hiren’s BootCD to narzędzie, które przestało być uaktualniane jakieś 5 lat temu więc za dużo od tych programów nie wymagaj. Z tymi programami, które on zawiera są rożne kłopoty więc w zasadzie nadaje się tylko do prostych napraw. U mnie gdy go używałem nie widział w ogóle dysku z Win 7.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.