x-kom hosting

Monitor do 600zł max 24"

pol818
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuje monitra do niżej wymienionego zestawu. Zalezy mi żeby nie męczył za bardzo wzroku. Wykorzystywany bedzie do gier i prostych konstrukcji w Solid Worksie. Monitor musi posiadac wbudowane głośniki. Dobrze byloby gdyby stojac na podstawce był mozliwie blisko ściany. Mam waskie biurko i nie mam możliwości powieszenia go na scianie. 

Narazie znalazłem cos takiego https://www.morele.net/monitor-aoc-i2369vm-579267/?reviews_page=6

Corsair Corsair 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 Vengeance LPX

SilentiumPC SilentiumPC Fortis 3 HE1425

AsRock AsRock Z170 Gaming K4 Fatal1ty /intel Z170, DDR4, LGA1151/

Palit Palit GeForce GTX1070 JetStream 8GB DDR5 256bit (1683/8000) 

SilentiumPC SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (b/z)

Intel Intel Core i7-6700K /4.0GHz, 8MB, LGA 1151, BOX/ 

Corsair Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 

GoodRam GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC

QOU
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o monitor to https://www.morele.net/monitor-benq-gl2460hm-548561/

Całkiem ciekawy monitor z 2ms , jednak twój AOC też niczego sobie i bardziej bym był skierowany ku niemu.

Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, pol818 napisał:

Zalezy mi żeby nie męczył za bardzo wzroku.

Kwestia jakie masz oświetlenie, bo AOC i2369VM ma wysoką, minimalną wartość luminancji.

pol818
komentarz
komentarz

Okna mam duze ale czesto korzystam z komputera po zmroku, wtedy caly pokoj oswietla jedna 40W zarówka wiec zbyt dobrze nie jest.  

Youki
komentarz
komentarz

No to raczej AOC'a nie bierz, popatrz na LG 24MP58VQ przykładowo.

pol818
komentarz
komentarz

ten lg nie ma wbudowanych głosnikow i patrzac na wyglad podstawki bedzie bardzo odstawal od sciany

Youki
komentarz
komentarz

No to dołóż do 

 AOC I2481Fxh

a głośniki dokup, czy nawet słuchawki bo te pierdziawki z monitora to i tak do niczego. :) 

pol818
komentarz
komentarz

na glosniki (nawet male) niestety nie mam miejsca. dziele pokoj w akademiku 3x3m na 2 osoby i nie zmieni sie to przez nastepne 2 lata. potrzebuje wbudowanych glosnikow zeby raz na jakis czas obejrzec film czy cos podobnego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.