x-kom hosting

Problem z RAM ddr2

KrzyzanPFK
utworzono
utworzono

Witam, wytłumaczy mi ktoś co oznacza ten nawias z dostępną pamięcią ? Nie wiem czy komputer tylko tyle obsługuje czy to jest jakaś inna informacja (nie znam się) dlatego zwracam się tutaj z prośbą o wyjaśnienie :) Dziękuje za odpowiedz

Bez tytułu.jpg

FrogsterPL
komentarz
komentarz

To oznacza, że w komputerze zamontowane są 4 gigabajty RAMu, ale dla Windowsa "do spożytkowania" pozostaje 2,94 GB. Może to być spowodowane np. tym, że zintegrowana karta graficzna zarezerwowała na swój użytek ok. gigabajta. Jaki masz komputer (laptop, pecet, jaka karta graficzna)?

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

System w wersji 32 czy 64 bit?

KrzyzanPFK
komentarz
komentarz
Dnia 24.01.2017 o 18:38, Youki napisał:

System w wersji 32 czy 64 bit?

64 bit

Dnia 24.01.2017 o 17:31, FrogsterPL napisał:

To oznacza, że w komputerze zamontowane są 4 gigabajty RAMu, ale dla Windowsa "do spożytkowania" pozostaje 2,94 GB. Może to być spowodowane np. tym, że zintegrowana karta graficzna zarezerwowała na swój użytek ok. gigabajta. Jaki masz komputer (laptop, pecet, jaka karta graficzna)?

Grafike mam GeForce 9500GT a zintegrowana jest jakaś 125mb (tylko tyle wiem, a nie wiem jak to sprawdzić)

 

Sęk w tym że na poprzednich kościach (2x1gb) pisało normalnie że "Zainstalowana pamięć ram : 2gb"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.